Reklama
Reklama

Jarosław Bieniuk zaliczył poważną wpadkę. Takie coś wymsknęło mu się przy Dniu Dziecka

Jarosław Bieniuk chciał publicznie świętować Dzień Dziecka. Z tej okazji zdecydował się opublikować w sieci nagranie, na którym pokazuje fotografie swoich pociech. Nie dostrzegł jednak własnej wpadki. Internauci szybko wychwycili niestosowny szczegół widoczny w tle. Tata Oliwii Bieniuk szybko zareagował!

Bieniuk pokazuje archiwalne zdjęcia. Pęka z dumy?

Jarosław Bieniuk chętnie chwali się zdjęciami z dziećmi, z których jest bardzo dumny. Wdowiec, który po śmierci ukochanej partnerki Anny Przybylskiej zdołał ułożyć sobie życie na nowo, postanowił podzielić się z fanami nieopublikowanymi dotąd zdjęciami swoich pociech. Archiwalne fotki podbiły serca internautów.

"Bądźcie szczęśliwi. Kocham Was" - pisał na Instagramie Bieniuk.

Wpadka Jarosława Bieniuka. Nagranie zniknęło, pojawił się komentarz...

W pewnym momencie na nagraniu dało się zauważyć pasek zakładek internetowych, gdzie trafił się pewien "chochlik", a mianowicie internauci wychwycili, że na komputerze została otwarta strona dla dorosłych.  Mężczyzna musiał również to wychwycić, bo czym prędzej skasował wideo i opublikował nowe - już poprawione.

Reklama

Nie pozostawił jednak całej sprawy bez komentarza:

"Bądźcie szczęśliwy! Kocham Was #dziendziecka #happykidsday P.S Wstawiam nową rolkę, ponieważ w ostatniej pojawił się chochlik w postaci screenshota, nie z mojego komputera" - pisał.

Bieniuk spędził Dzień Dziecka w studiu

Jarosław Bieniuk z okazji Dnia Dziecka wystąpił w "Milionerach". Do studia zabrał ze sobą syna Szymona. Panowie świetnie się bawili, debatując nad pytaniami i wypadli najlepiej ze wszystkich uczestników, dzięki czemu zwyciężyli w odcinku specjalnym. Udało im się wygrać, aż 125 tysięcy złotych.

Oprócz nich na krzesłach uczestników zasiedli także Justyna Steczkowska z Leonem Myszkowskim, Karolina Gorczyca z Marysią i właśnie Jarosław Bieniuk z synem Szymonem.

Zobacz też:

"Milionerzy". W odcinku gościły gwiazdy: Steczkowska, Bieniuk i Gorczyca. Wstydu nie było?

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa zaliczyli pierwszą wspólną sesję. Dosięgnie ich "klątwa okładki"?

Oliwia Bieniuk coraz odważniejsza. Córka Przybylskiej zagrała w rozbieranych scenach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy