Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk z partnerką opalają się na jachcie. Co za widoki

Jarosław Bieniuk (43 l.) oraz jego partnerka Zuzanna Pactwa byli niedawno w Gdańsku, skąd popłynęli na malowniczy rejs jachtem. Dziewczyna 43-latka pochwaliła się uroczymi zdjęciami z tej malowniczej wyprawy. Widać, że miłość kwitnie.

Jarosław Bieniuk to jeden z bardziej znanych byłych piłkarzy w Polsce. 43-latek cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem ze strony mediów, ponieważ spotyka się z nową partnerką. Od ponad roku jego serce należy do Zuzanny Pactwy, z którą tworzy szczęśliwy związek.

Jarosław Bieniuk z dziewczyną wypoczywają na ekskluzywnym jachcie

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk się ustatkował. Szczęście znalazł u boku pięknej Zuzanny, która jest projektantką oraz fotografką. Niedawno na instagramowym koncie kobiety pojawiły się fotografie dokumentujące romantyczny rejs, na który wybrała się razem z Jarosławem. 

Reklama

Na malowniczych zdjęciach widzimy rejs jachtem, a także zadowoloną Zuzannę, która obejmuje Bieniuka. Para wygląda na bardzo zadowolonych ze spędzonego razem czasu.

Jarosław Bieniuk - kariera

Jarosław Bieniuk urodził się 4 czerwca 1979 roku w Gdańsku. Karierę rozpoczynał w sezonie 1994/95, występując w zespole Ogniwo Sopot. W następnym roku przeniósł się do Lechii Gdańsk.

W pierwszej reprezentacji zadebiutował 14 lutego 2003 roku w towarzyskim meczu z Macedonią. 8 października 2009 roku został ponownie powołany do reprezentacji Polski, prowadzonej przez trenera Stefana Majewskiego.

Jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów, Szymona i Jana. Ze związku z Martyną Gliwińską ma syna Kazimierza.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sposób na piękną sylwetkę. Co to za dieta?

Shakira wybrała już kraj, gdzie chce mieszkać z dziećmi po rozstaniu z Gerardem Pique. Pojawiły się jednak problemy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy