Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sposób na piękną sylwetkę. Co to za dieta?

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) to jedna z tych celebrytek, które mogą pochwalić się nienaganną figurą. Okazuje się, że jej sekretem są nie tylko regularne ćwiczenia, ale także odpowiednio skomponowana dieta. 44-latka wyznała w jednym z wywiadów, jakich zasad zdrowego odżywiania przestrzega.

Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o swojej diecie

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z bardziej znanych gwiazd TVN-u. Zawsze kiedy 44-latka pojawi się na jakiejś imprezie branżowej, wzbudza zainteresowanie.

Małgorzata na swoim instagramowym koncie często udostępnia zdjęcia z treningów lub krótkie filmiki, na których pokazuje, jak ćwiczyć.

Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z ostatnich wywiadów, który udzieliła portalowi jastrzabpost.pl wyznała, na czym dokładnie polega sekret jej idealnej figury. Celebrytka wyznała, że ma listę pokarmów zakazanych.

Reklama

Małgorzata przyznała również, że jej największym problemem jest ograniczenie węglowodanów. Celebrytka podała nawet, co zdarza się jej jeść na śniadanie. 44-latka, by zachować piękną sylwetkę, stosuje również post przerwany, czyli je tylko od godziny 12 do 18.


Małgorzata Rozenek-Majdan - kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. W 1997 roku w wieku 19 lat ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała dziewięć lat.

W 2007 roku wystąpiła gościnnie w programie "Zacisze gwiazd na antenie" TVP. Występowała jako gość w programach Polsat Café: "Kobieta Cafe" i "Zrozumieć kobietę".

Od 2012 związana jest zawodowo z telewizją TVN. Od 2012 do 2014 roku prowadziła program "Perfekcyjna pani domu".

W kolejnych latach pełniła funkcję: jurorki w reality show "Bitwa o dom", jurorki w programie "Project Runway" oraz prowadzącej programy: "Piekielny hotel" i "Projekt Lady".

Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" i "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", a także była bohaterką programu "Rozenek cudnie chudnie".

W czasie studiów poślubiła prawnika Łukasza Bukaczewskiego, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 roku została żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.17 kwietnia 2013 roku rozwiedli się.

Od 2013 roku związana jest z Radosławem Majdanem, którego poślubiła 10 września 2016 roku.10 czerwca 2020 roku urodził się ich syn, Henryk.

Zobacz też:

Jessica z "Rolnik szuka żony" kusi w samej bieliźnie. Co za odważne zdjęcia

Maciej Stuhr nie taki złoty, jak go malują! Wstydliwe fakty z życia aktora ujrzały światło dziennie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy