Reklama

Reklama

Reklama

Czarne chmury nad Rozenek. Brat jej pomoże?

Małgorzata Rozenek-Majdan zniknęła ostatnio z telewizji. Nie zapowiada się, by miała w najbliższym czasie dostać jakiś program w stacji TVN, z którą jest związana od lat. Czy w tej sytuacji pomoże jej brat Misha, który pracuje dla TVP? Załatwi jej pracę u publicznego nadawcy?

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze do niedawna była gwiazdą stacji TVN. Od 2012 roku prowadziła program Perfekcyjna pani domu. W następnych latach była jurorką w reality show "Bitwa o dom" i "Project Runway" Prowadziła też programy "Piekielny hotel" i  "Projekt Lady".

Dzięki umowie z TVN stała się też bohaterką show "Rozenek cudnie chudnie" oraz "Iron Majdan". W pewnym czasie widzowie odnosili wrażenie, że celebrytka nie wychodzi ze studia. Te programy przyniosły Małgorzacie Rozenek-Majdan ogromną popularność, którą wykorzystuje zarabiając na reklamach w sieci. Jednak w ostatnim czasie show z jej udziałem przestały pojawiać się w stacji TVN. 

Reklama

Gwiazda przyznała jakiś czas temu, że marzy, by prowadzić poranny program tej stacji "Dzień dobry TVN".

Wspomniany Edward Miszczak - dyrektor programowy TVN w rozmowie z "Faktem" przyznał, że nic nie wie o planach Małgorzaty Rozenek-Majdan i wyglądało na to, że nie jest nimi specjalnie zainteresowany. 

Małgorzata Rozenek-Majdan obawia się, że jeśli zniknie z ekranów, to widzowie zaczną o niej zapominać, a z tym wiążą się też mniejsze wpływy z reklam. Ratunkiem może okazać się dla niej brat. 

Misha Kostrzewski jest o pięć lat starszy od Gosi i podobnie jak ona ukończył szkołę baletową. On jednak związał swoje życie z tańcem. Minione 30 lat spędził za granicą, gdzie po występach na scenie w Monte Carlo, objął posadę choreografa w Lyonie. Po tym, gdy z inicjatywy żony rozpadło się jego małżeństwo, Kostrzewski wrócił do Polski i został jurorem w programie  "You Can Dance. Nowa generacja", emitowanym w publicznej telewizji. Dzięki pracy w TVP Misha może szepnąć słowo, podobno już namawia Małgosię, by pracowała dla TVP.

Myślicie, ze Małgorzata Rozenek-Majdan ma szansę na pracę w TVP?

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II znów zaskoczyła poddanych. Wyszła na balkon Buckingham Palace

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny. Ile lat ma naprawdę żona Majdana? 

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Misha Kostrzewski

Reklama

Reklama

Reklama