Reklama
Reklama

Janoszek powraca. Wystąpi w TVN z Kwaśniewską w dżunglowym show

Nikt nie spodziewał się Natalia Janoszek powróci do telewizji - a jednak! Jak właśnie doniosły media w nowej produkcji i nazwie "Królowa przetrwania" wystąpi Janoszek, Linkiewicz, Miller, Kwaśniewska i wiele innych celebrytek. Akcja ma toczyć się w tajwańskiej dżungli.

Janoszek powraca. Wystąpi w TVN z Kwaśniewską w dżunglowym show

Natalia Janoszek powraca do mediów po głośnej aferze z Krzysztofem Stanowskim. Tym razem influencerka będzie mierzyć się z trudnościami w tajlandzkiej dżungli. Wcześniej Natalia Janoszek wzięła udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", a później w 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie m.in. wykonywała utwory ze swojego ukochanego Bollywood.

Reklama

"Królowa przetrwania": o czym jest program?

"Królowa przetrwania" to show kręcone w Tajlandii. Uczestniczki mają przełamywać swoje lęki, a także dowieść siły i odwagi. Co więcej, muszą zawierać sojusze i dogadywać się z innymi. Najsłabsze uczestniczki będą eliminowane, a zwyciężczyni zgarnie nagrodę pieniężną. 

"Na co dzień korzystają z życia i zdobyczy technologii, otacza je sztab ludzi dbających o ich wygląd i urodę. W sercu Tajlandii sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. Uczestniczki na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności - opuszczą swoją strefę komfortu na rzecz przygody" - czytamy w opisie programu TVN na Playerze.

"Królowa przetrwania": kto weźmie udział w programie?

W programie zapowiedziano na razie takie gwiazdy jak wspomniana wcześniej Natalia Janoszek, modelka i wnuczka byłego premiera Leszka Millera, Monika Miller, influencerka i freak-fighterka Marta Linkiewicz i Josephine Kwaśniewska  (zwyciężczyni piątej edycji "Love Island").

Oprocz tego w obsadzie znajdą się: Aneta Kurp (bohaterka "Żon Miami"), Josephine Kwaśniewska (zwyciężczyni piątej edycji "Love Island"), Ewelina Kubiak (była uczestniczka "Warsaw Shore"), Klaudia Klimczyk (influencerka znana jako Mama na obrotach), Edyta Folwarska (pisarka), Klaudia Nieścior (zwyciężczyni 11. edycji "Top model"), Waleria Szewczyk (była uczestniczka "Love Island"), Wiktoria Kozar (zwyciężczyni piątej edycji "Hotelu Paradise")

Według informacji przekazanych przez Wirtualne Media, pierwsze odcinki pojawią się online 27 grudnia.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek | Marta Linkiewicz | Monika Miller | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy