Reklama
Reklama

Janachowska z zadziwiającym wyznaniem! Znów oburzy pół internetu?

Ślubna ekspertka opowiedziała o tym, jak na postrzeganie życia wpłynął na nią program „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Bizneswoman na co dzień żyje z mężem milionerem Krzysztofem Jabłońskim w warunkach, o których bohaterowie produkcji mogliby marzyć. Podróże po Polsce i kontakt z parami borykającymi się z problemem organizacji najważniejszego dnia w życiu sprawiły, że teraz inaczej patrzy na kwestie materialne.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”

W nowym programie Polsatu Izabela Janachowska razem ze swoją ekipą rusza na pomoc parom, które chciałyby wziąć ślub. Każda z nich ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Prowadząca jest dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia, ale też najlepszą przyjaciółką, psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie.

Życie może wyglądać inaczej

Pracę na planie Izabela Janachowska określiła jako "fajne spotkania z wymianą emocji i doświadczeń". Dochodziło do nich często z dala od wielkich metropolii, w małych miejscowościach. "Myślę, że warto przejechać się po Polsce, zobaczyć, jak życie może płynąć trochę wolniej. Jak można nie pędzić za tyloma rzeczami, za którymi my pędzimy.  Przekonać się, że można żyć w szczęściu bez masy rzeczy naokoło, które nam się wydają niezbędne, a wcale nie są" - oceniła Janachowska.

Reklama

Od czego zależy szczęście?

W temacie podejścia do rzeczy materialnych dziennikarka i prezenterka Polsatu ma do powiedzenia jeszcze więcej.  

To nie oznacza nagłej zmiany stylu życia, jednak zetknięcie z przeżywającymi rozmaite problemy parami, pokazały, jak wielka jest siła miłości. "Nie jest oczywiście tak, że będę teraz rezygnować ze wszystkiego, wprowadzając w swoim życiu totalny minimalizm, nie popadajmy w skrajności, jednak ten program po raz kolejny przypomniał mi, co jest w życiu tak naprawdę ważne" - podkreśliła.

Na początku września Izabela Janachowska obchodziła 36. urodziny. Jak czuje się zbliżając się do "czterdziestki"?

Wszystkie odcinki programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" do obejrzenia w Polsat Go.

Zobacz również:

Izabela Janachowska będzie miała dziecko? "Chcielibyśmy, żeby nasz syn też nie był jedynakiem"

Izabela Janachowska pokazała synka. Fani zwracają uwagę na jeden szczegół

Izabela Janachowska ostrzega przed tymi daniami na weselach. Skutki mogą być opłakane

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy