Reklama
Reklama

Izabela Janachowska będzie miała dziecko? "Chcielibyśmy, żeby nasz syn też nie był jedynakiem"

Izabela Janachowska (36 l.) to szczęśliwa mama małego Chriska. Specjalistka z zakresu branży ślubnej z powodzeniem łączy obowiązki mamy i bizneswoman. W ostatnim wywiadzie pozwoliła sobie ujawnić nieco informacji na temat swoich planów na powiększenie rodziny. Czy Izabela Janachowska marzy o drugim dziecku?

Izabela Janachowska będzie miała dziecko? "Chcielibyśmy, żeby nasz syn też nie był jedynakiem"

Izabela Janachowska to jedna z najpopularniejszych postaci rodzimego show-biznesu. Specjalistka branży ślubnej, była tancerka i prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest też mamą 3-letniego Christophera, którego wychowuje ze swoim mężem Krzysztofem Jabłońskim. Eks-tancerka często podkreśla, że przedszkolak jest całym jej światem i chętnie spędza z chłopcem każdą wolną chwilę. Jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Party" Izabela ujawniła, co sądzi o powiększeniu swojej rodziny.

Reklama

"Oboje z mężem mamy rodzeństwo i chcielibyśmy, żeby nasz syn też nie był jedynakiem. (...) Może to czas, żeby w domu pojawiło się nowe dziecko? Nasze życie ma tak szalone tempo, że logistyka z dwójką dzieci byłaby trudna. Chociaż... poradziliśmy sobie z jednym, więc z kolejnym dalibyśmy radę. Myślę, że za dwa lata ten plan stanie się bardziej realny" - wyznała szczerze.

Izabela nie lubi ujawniać zbyt wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia. Podczas rozmowy z Jastrząb Post nie chciała wchodzić w detale na temat planowanego macierzyństwa, jednak podkreśliła, że obecność rodzeństwa bywa w życiu bezcenna.

"Wiemy, że fajnie żyć sobie w takiej większej rodzinie. Ja w ogóle podziwiam takie rodziny, gdzie jest trójka czy czwórka dzieci. Kiedyś, jeszcze kiedy nie miałam dzieci, to myślałam sobie, jak można mieć tyle dzieci, jak funkcjonować, jak ten czas zorganizować. Natomiast bardzo podziwiam takie rodziny, są super" - tłumaczyła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

Janachowska wspomina szkolne lata. Nie cieszyła się sympatią rówieśników. Dlaczego?

Janachowska na spacerze w sandałach wartych średnią krajową. Również torebka robi wrażenie

Izabela Janachowska zatrudnia nianię. „Plany to nie miejsce dla dziecka”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy