Reklama
Reklama

Janachowska poprowadzi nie tylko "Taniec z gwiazdami"! Dostała już kolejny projekt (TYLKO U NAS)

Okazuje się, że Polsat ma duże plany wobec Izabeli Janachowskiej. Niedawno informowaliśmy o jej transferze do stacji i o tym, że razem z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut poprowadzą "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że czeka ją jeszcze jeden ważny projekt! Co więcej - również w parze z Ibiszem!

W sierpniu Nowy Sącz po raz pierwszy stanie się światową stolicą piękna, a na antenie telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Festiwal Piękna powróci po przerwie spowodowanej pandemią. Jak udało się ustalić Pomponikowi, gospodarzami gali finałowej Miss Polski 2021 będą Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska! Dodatkowo do pary dołączy jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.

W piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju. Czekają na was wielkie gwiazdy, elektryzujące pokazy modowych kolekcji oraz pierwszy telewizyjny show ze sceny nowoczesnego Amfiteatru w Nowym Sączu! Transmisja na żywo w Polsat.

Reklama

Miss Polski 2021

W jury zasiądą same inspirujące kobiety. Komu koronę przekaże Anna-Maria Jaromin z Katowic? Finalistki Miss Polski 2021 powalczą o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. 

Miss Supranational 2021

W sobotę 21 sierpnia o godzinie 20:00 olśniewające dziewczyny z całego świata będą rywalizować o tytuł Miss Supranational podczas 12. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę będzie reprezentowała Natalia Balicka, która została 1. Wicemiss Polski 2020. Reżyserem gali finałowej Miss Supranational  2021 będzie Joanna Majorkiewicza choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Zwyciężczyni otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych.

Mister Supranational 2021

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00 fantastyczni mężczyźni z każdego zakątka globu stoczą bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi - Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019. Reżyserem gali finałowej Mister Supranational  2021 będzie Grzegorz Krawiec a choreografię przygotuje Tomasz Barański. Tytuł Mister Supranational 2019 zdobył Amerykanin Nate Crnkovich. Kto wygra w tym roku? Triumfator międzynarodowego konkursu dla mężczyzn otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych.

Festiwal Piękna 2021

Odbędzie się w dniach 20 - 22 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wszystkie trzy gale: Miss Polski 2021, Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021 będą transmitowane na antenie Polsatu. Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę, a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem głównym Festiwalu Piękna jest Województwo Małopolskie. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama