Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jan Nowicki ożenił się w sekrecie! Kim jest jego żona?

Co za nowina! Okazuje się, że w 2016 roku Jan Nowicki (78 l.) wziął potajemny ślub. Jego żoną została Anna Kondratowicz. Aktor przekonuje, że to ta jedyna. Musi być przeszczęśliwy, ma u boku ukochaną kobietę, a na dodatek niedawno znów został dziadkiem.

Jan Nowicki od zawsze był wrażliwy na piękno kobiet. Z Barbarą Sobottą ma syna Łukasza, związany był również z Ireną Paszyn. Owocem ich miłości jest córka Sajana. 

Później na prawie 30 lat związał się z węgierską reżyserką, Martą Meszaros. Rozstali się, a w maju 2009 roku aktor poślubił Małgorzatę Potocką. Niestety, ich małżeństwo rozpadło się po sześciu latach. W lipcu 2015 roku rozwiedli się. 

Niepowodzenia miłosne nie zniechęciły Nowickiego. Okazuje się, że zakochał się na nowo! Jego wybranką jest jego asystentka, Anna Kondratowicz. W 2016 roku wzięli nawet potajemny ślub! Aktor przyznał się do tego w rozmowie z magazynem "Pani". 

Reklama

"Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego - burmistrza, którego poprosiłem: ‘Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie’. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc" - wyznał. 

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu", o ślubie tych dwojga nie wiedzieli nawet pracownicy urzędu! 

"Burmistrz od wielu lat przyjaźni się z panem Janem. To on był odpowiedzialny za przygotowanie ceremonii w taki sposób, żeby jak najmniej osób o niej wiedziało. Większość pracowników gminy, w tym ja, nie wiemy nawet, kiedy miała ona miejsce" - powiedział pracownik Urzędu Stanu Cywilnego. 

Była żona Nowickiego ponoć była zaskoczona informacją o jego ponownym ożenku. Nie miała o nim pojęcia, dowiedziała się dopiero od dziennikarzy tabloidu. Nie chciała jednak komentować sprawy. Podobnie zresztą jak Halina Mlynkova, była synowa Nowickiego. 

Nowicki musi być naprawdę zakochany! Dla żony opuścił ukochany Kraków. Wyjawia, że ukochana ma "szczególny ogląd na świat, inteligencję i wrażliwość na ludzi, zwierzęta, słowo". Przekonuje również, że to jego ostatnia miłość. 

Aktor jest chyba podwójnie szczęśliwy. Nie tylko znalazł wspaniałą kobietę, ale niedawno znów został dziadkiem. Na świat przyszła bowiem córka Łukasza Nowickiego ze związku z Olgą Paszkowską. Dziewczynka otrzymała imię Józefina.

 *** 

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje