Reklama

Reklama

Reklama

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostali rodzicami! Zdradzili płeć i imię maluszka!

Jan Kliment (48 l.) i Lenka Klimentova (33 l.) powitali na świecie swojego pierwsze dziecko! Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciem ze szpitala, na którym Lenka trzyma maluszka na rękach. Para jest bardzo zadowolona z obsługi szpitala i przebiegu porodu. Zdradzili również imię swojej pociechy!

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostali rodzicami! Zdradzili imię maluszka!

Jan Kliment i jego ukochana Lenka Klimentova to para trenerów tanecznych z programu "Taniec z gwiazdami". Połączyła ich miłość do tańca, ale i do siebie. Są ze sobą od 2009 roku, a w 2016 roku powiedzieli sobie "TAK".

W czerwcu tego roku para pochwaliła się zdjęciem USG, na którym widać ich małe dziecko. Para długo starała się o potomstwo, aż po 6 latach oczekiwań udało się! Lenka w jednym z wywiadów w "Vivie!" powiedziała, że już była gotowa się poddać i pogodzić z myślą, że być może nigdy nie uda się jej zostać mamą.

Reklama

"Ja to wszystko przegadałam z mamą. Rozmawiałyśmy o tym, że może nie mogę mieć dzieci. Mama powiedziała: "Nic na siłę. Jeżeli się nie uda, to może masz inne zadania do spełnienia na tym świecie". Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom, bo bardzo je kocham, i może mogłabym poprowadzić schronisko. I to będzie mój życiowy cel" - mówiła wówczas Lenka.

Lenka Klimentova urodziła! Jan Kliment został ojcem!

Niespodziewaną wiadomość Lenka i Jan przekazali na Instagramie: "01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go: CRISTIAN KLIMENT".

Nie zabrakło również podziękowań dla zespołu szpitala, personelu, położnej i wszystkich pomagających osób w czasie porodu.

"I teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku Twoi rodzice  i najlepsi przyjaciele".

Zobacz też:

Internauci wylali szambo na żonę Klimenta za wyznanie o niechrzczeniu dziecka!

Czeski tancerz, o którym mówi cała Polska. Kim jest Jan Kliment?

Jan Kliment w środku dużego skandalu. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy