Reklama
Reklama

Jan Englert wspiera syna! "Zaraził się koronawirusem i trafił do szpitala"

Ostatnie dni były trudne dla rodziny Englertów. Według informacji tygodnika "Na Żywo" syn znanego aktora trafił do szpitala. "Przez moment wyglądało to bardzo groźnie" - czytamy.

Tomasz Englert jest najstarszym dzieckiem Jana Englerta. Z małżeństwa z Barbarą Sołtysik aktor ma jeszcze dwie córki bliźniaczki - Katarzynę i Małgorzatę. Z obecną żoną Beatą Ścibakówną - Helenę.

Z Tomkiem łączy go temperament, mają za sobą podobne życiowe doświadczenia (obaj są po rozwodzie). Aktor nie kryje, że gdy syn był dzieckiem, on zajęty był robieniem kariery, czas spędzał głównie na planach zdjęciowych.

Dziś panowie dużo lepiej się dogadują, Tomasz ma wsparcie w ojcu. Dostał nawet pracę jako fotograf w kierowanym przez niego Teatrze Narodowym.

Reklama

Niestety, najnowsze wieści są niepokojące - kilka dni temu syn aktora zaraził się koronawirusem i trafił do szpitala. Jego stan był bardzo ciężki.

Syn Englerta dochodzi do zdrowia

Aktor jest bardzo przejęty chorobą syna. Ma nadzieję, że uda mu się szybko wrócić do formy. Tomasz, podobnie jak on, wiele w życiu przeszedł.

Był człowiekiem sukcesu. Mając 25 lat, został prezesem firmy, która w ciągu trzech lat stała się największym domem mediowym w Polsce. Świetnie zarabiał, jeździł dobrymi samochodami, kupował nieruchomości. W pewnym momencie stwierdził, że nie jest szczęśliwy. Zobaczył wokół siebie pustkę i postanowił wszystko zmienić.

Zajął się fotografią, czymś, co bardzo lubi. W Teatrze Narodowym fotografuje spektakle. To zawód, który daje mu ogromną satysfakcję. Jego oczkiem w głowie jest córka Lena.

Na razie żaden z panów nie odniósł się do informacji. Obu życzymy dużo zdrowia...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Englert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy