Reklama

Reklama

Reklama

Jamala wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”! Mamy nieoficjalne potwierdzenie

Jamala (38 l.) będzie kolejnym gorącym nazwiskiem, które pojawi się w jesiennej, trzynastej już edycji „Tańca z gwiazdami”. Piosenkarka, która 6 lat temu zahipnotyzowała publiczność Konkursu Piosenki Eurowizji, taneczne doświadczenie zdobywała w ukraińskiej edycji.

Jamala, czyli, jak widnieje w jej oficjalnych dokumentach, Susana Alimiwna Dżamaładinowa, dołączy do gwiazd jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jak udało nam się dowiedzieć, negocjacje zakończyły się pomyślnie.  Ukraińska piosenkarka, która w 2016 roku w Sztokholmie urzekła swoim występem publiczność Konkursu Piosenki Eurowizji (zobacz!), ma być kolejnym gorącym nazwiskiem 13. edycji tanecznego programu. 

Reklama

Zapowiada się niezwykły sezon. Jak do tej pory ujawniono, w programie pojawią się między innymi Krzysztof Rutkowski, Małgorzata Rozenek-Majdan, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, Maja Włoszczowska i pierwszy polski „prince charming”, Jacek Jelonek, który wystąpi w parze z tancerzem. 

Jamala w "Tańcu z gwiazdami"

Udział Jamali z pewnością zostanie przez publiczność odebrany jako dowód sympatii i szacunku wobec 3,2 miliona obywateli Ukrainy, którzy w naszym kraju znaleźli schronienie przed wojną. Zwyciężczyni 61. konkursu Eurowizji dysponuje nie tylko czterooktawowym głosem, lecz także doświadczeniem tanecznym. 

Pierwsze szlify zdobywała w ósmej edycji show "Tantsi z zirkami", gdzie w ubiegłym roku wystąpiła w parze z Antonem Nesterko. Poszło im średnio. Odpadli jako szósta spośród 14 par. 

Obecnie Jamala z czteroletnim synkiem Emirem-Rachmanem przebywa w Niemczech. W dniu rosyjskiej inwazji na Ukrainę  uciekli do Rumunii, stamtąd przedostali się do Turcji, a ostatecznie znaleźli schronienie u naszych zachodnich sąsiadów. Ewakuację zrelacjonowała na Instagramie:

Według naszych nieoficjalnych informacji, Jamala wystąpi w 13. edycji „Tańca z gwiazdami”.  Jak ujawnia nasze źródło:

Szykuje się fascynująca edycja. 

Zobacz też:

Jak Maffashion poznała Fabijańskiego? Oto historia ich związku i rozstania

Kendall Jenner kusi w bikini. Fani zachwyceni

POMAGAMY UKRAINIE

 ***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jamala | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy