Reklama
Reklama

Jakub Tolak pokazał, jak mieszka z rodziną. Internauta grozi wezwaniem kuratora!

Jakub Tolak (40 l.) przez lata spełniał się jako aktor. Popularność i sympatię widzów zdobył dzięki roli Daniela Rossa w "Klanie". Mężczyzna od jakiegoś czasu znalazł zupełnie inny pomysł na siebie. Jego ukochana oraz półroczna córka zamieszkali w kamperze i zwiedzają świat. Filmiki i zdjęcia ze swoich wojaży publikują w sieci. Okazuje się, że jednak nie wszystkim się to podoba.

Jakub Tolak oraz jego rodzina od 3 lat jeżdżą po świecie vanem przerobionym tak, aby można było w nim mieszkać. Jest kuchnia, łazienka, a nawet kącik jadalny, który można przerobić na łóżko. Para z dzieckiem chętnie dokumentuje swoje życie i pokazuje w mediach społecznościowych.

Niestety okazuje się, że nie wszyscy internauci mają do takiego stylu życia pozytywne podejście. Jeden z internautów postanowił zainterweniować i zgłosić sprawę do sądu rodzinnego.

Reklama

Jakub Tolak został zgłoszony do sądu rodzinnego?

Jakub Tolak oraz jego ukochana żona w zeszłym roku poinformowali, że spodziewają się dziecka. Większość fanów małżeństwa myślała, że kiedy rodzina będzie w komplecie, skończy się ich przygoda z życiem w vanie. Po narodzinach pociechy cała trójka znowu zaczęła mieszkać w samochodzie.

Dziennikarze serwisu pudelek.pl postanowili zapytać Jakuba, jak mieszka mu się z tak małym dzieckiem w dość niecodziennych warunkach. Okazuje się, że znakomicie. Były aktor powiedział, że on i jego żona nie wyobrażają sobie tego, by mieli zrezygnować z takiego życia.

"Pomysł na "zamieszkanie z niemowlakiem w kamperze" to kontynuacja naszego życia przed dzieckiem. Od trzech lat żyjemy w stylu vanlife, w drodze. Nie wyobrażaliśmy sobie, by rezygnować z siebie, swoich potrzeb i pomysłu na życie tylko dlatego, że pojawił się mały człowiek. Oczywiście, jeśli zajdzie potrzeba zatrzymania się gdzieś na dłużej, zrobimy to, jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi, ale na ten moment wydaje nam się, że nie tylko my funkcjonujemy w drodze lepiej, ale i Tosia, nasza córka. W dalszą podróż wyruszyliśmy dopiero po sześciu miesiącach od jej narodzin. Warunki mamy iście domowe. Wszystko, czego potrzebujemy, mamy. Kuchnia, łazienka, ciepła woda, sypialnia, bawialnia, osobna przestrzeń dla dziecka. I okno na świat. Czy to nie doświadczenia rozwijają nas najlepiej?" - powiedział Jakub w wywiadzie z Pudelkiem.

Jak się okazuje, nie wszystkim podoba się inny sposób na życie. Jakiś czas temu Jakub opublikował film w serwisie YouTube, w którym opowiada, jak wygląda mieszkanie w vanie z dzieckiem. Jeden z internautów w sekcji komentarzy poinformował go, że złożył wniosek o to, by w vanie Tolaka pojawił się kurator i zbadał warunki mieszkaniowe.

"Zgłosiłem do Sądu Rodzinnego wniosek o wgląd w sytuację rodzinną (mieszkanie w takich warunkach w kamperze) - pierwszą czynnością, którą wykona sąd, będzie wysłanie na miejsce kuratora, który zbada sytuację" - poinformował internauta. 

Na odpowiedź Jakuba nie trzeba było długo czekać. 40-latek napisał, że lepiej by kurator zajął się poważnymi przypadkami, niż tracił czas na szczęśliwe rodziny, które wybrały się w podróż.

Jakub Tolak porzucił aktorstwo

Jakub Tolak po wielu latach pracy w mediach postanowił porzucić aktorstwo i spróbować żyć zupełnie inaczej. Mężczyzna uznał, że lepiej odnajdzie się w roli podróżnika i influencera. Jak na razie idzie mu to całkiem dobrze. On, jego żona oraz malutka córeczka chętnie nagrywają filmiki i udostępniają zdjęcia w social mediach.

Parę lat temu Jakub wyjawił, że on i jego ukochana zaczęli podróżować z oszczędnościami wynoszącymi około 20 tysięcy złotych. Gdy pieniądze się skończyły, para postanowiła łapać się prac dorywczych, które znajdowali, będąc w trasie.

"Na trasie da się znaleźć właśnie taką pracę dorywczą, w naszym wypadku to jest pomoc przy budowie eko-wioski. Poznaliśmy dwoje Polaków, którzy również rzucili swoją pracę i wyjechali z dwójką synów do Hiszpanii. Kupili ziemię i robią właśnie takie fajne gospodarstwo. Będą ogródki i domki" - mówił parę lat temu Jakub w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz też:

Daniel z "Klanu" został ojcem! Dziecko będzie się wychowywać w przyczepie?

Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego. Dziękuje mu za bycie wyjątkowym dziadkiem

Jan Nowicki nie żyje. Anna Dereszowska odwołała koncert, który miała poprowadzić wraz z Łukaszem Nowickim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Tolak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama