Reklama
Reklama

Jakub Rzeźniczak wyznaje miłość nowej żonce. "Trafiłeś w końcu na osobę tak samo zepsutą"

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i Paulina Nowicka jakiś czas temu powiedzieli sobie sakramentalne "Tak". Obecnie zakochana para spędza romantyczne chwile w USA. Niedawno Jakub postanowił pochwalić się nagraniem, w którym wyznaje miłość swojej nowej żonie Paulinie Nowickiej.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od jakiegoś czasu przebywają w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam odbył się ślub pary. Świeżo upieczone małżeństwo po oficjalnej ceremonii bawiło się na imprezie w Ocean Drive w Miami Beach, a teraz chwali się swoim miesiącem miodowym w sieci.

Jakub Rzeźniczak wyznaje miłość żonie

Jakub Rzeźniczak postanowił opublikować w sieci wzruszające nagranie, na którym pokazuje, jak bardzo kocha swoją żonę. Dodatkowo na krótkim filmiku opowiedział, o tym, jak kobieta go wspierała w trudnych momentach życia.

Reklama

"Moja Żona, najcudowniejsza kobieta na świecie. Ponad 18 wspólnych miesięcy, podczas których zawsze mogłem liczyć na Twoje wsparcie" - napisał wzruszony Rzeźniczak.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internatów. Większość nie była nim zachwycona. Fani piłkarza pisali wprost, że ślub pary odbył się zbyt szybko po śmierci małego Oliwierka.

"Bardzo możliwe, że trafiłeś w końcu na osobę tak samo zepsutą, jak ty, dlatego tak pięknie się dogadujecie. Szkoda w tym wszystkim tylko tych dzieci..."

"Życzę wam dużo dobrego, ale jednak żałoba po dziecku mimo wszystko jest ważniejsza"

"Oby to było w końcu to... Na całe życie... Tego Wam życzę"

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka na plaży

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich instagramowe konta przepełnione są romantycznymi nagraniami oraz odważnymi zdjęciami. Niedawno ukochana znanego piłkarza postanowiła pochwalić się, jak spędza czas w USA. Na fotografiach, które znalazły się w sieci widać prawdziwe szaleństwo. Kobieta dosłownie staje na rękach, żeby przypodobać się wysportowanemu mężowi.

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia

Stępień jednak odwiedziła grób syna we Wszystkich Świętych. Ten widok odebrał jej mowę

Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy