Reklama
Reklama

Jak zarabia Marek Kondrat? Wysoko się ceni! Za kolacje trzeba zapłacić 250 złotych

Marek Kondrat mimo zniknięcia z show-biznesu nie próżnuje. Fani aktora mogą spotkać go w znanej winnicy w Warszawie. Koszt takiej kolacji to 250 złotych od osoby!

Marek Kondrat o bez wątpienia jeden z najlepszych polskich aktorów, który ma na koncie wręcz kultowe role. Mimo że zagrał w klasykach polskiej kinematografii, od pewnego czasu stroni od pracy aktorskiej. Rozpoczął współpracę reklamową ze znanym bankiem i jego aktywność w mediach na tym się zakończyła. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak dziś zarabia aktor.

Jak dziś zarabia Marek Kondrat?

Marek Kondrat jednak nie próżnuje. Już jakiś czas temu było głośno o przeprowadzce do Hiszpanii, gdzie zamieszkał razem z żoną ich córeczką Heleną. Tam też prowadzi winiarski biznes. 

Jednak to nie koniec. Ostatni w mediach społecznościowych pojawiła się reklama jednej ze znanych winiarni w Warszawie. Okazuje się, że klienci mogą wykupić specjalną kolację degustacyjną, podczas której porozmawiają z Markiem Kondratem o winach!

Cena takiej przyjemności to 250 złotych za jedną osobę. W kolacji może brać udział maksymalnie cztery osoby.

Marek Kondrat życie prywatne

Reklama

Marek Kondrat w 2015 roku poślubił dużo młodszą partnerkę - Antonię Turnau. Aktor miał wtedy 64 lata, jego przyszła żona zaledwie 27. Rodzice panny młodej początkowo byli ponoć zaniepokojeni różnicą wieku między nowożeńcami, na szczęście z czasem wszystko się ułożyło. Zwłaszcza Grzegorz Turnau docenił zalety posiadania starszego o 17 lat zięcia, znającego się na winie.

W 2018 roku Marek Kondrat razem z żoną przywitali na świecie wspólne dziecko - córeczkę Helenkę. Aktor, który posiadał już dwóch dorosłych synów, wręcz marzył o dziewczynce. 

Zobacz też:

Marek Kondrat do Polaków: Mamy mądry rząd, stabilną gospodarkę, modelową demokrację, czegóż nam życzyć?

Marek Kondrat ujawnia prawdę o dojrzałym ojcostwie. "Za późno"

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w seksownej sukience. Ta kreacja podbija serca gwiazd

Adam Niedzielski zapytany o maseczki. "Zapewniają bezpieczeństwo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy