Reklama
Reklama

Jak wygrać teleturniej „Jeden z dziesięciu”? Tadeusz Sznuk ujawnia tajemnicę

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej „Jeden z dziesięciu” cieszy się wielką popularnością już od 27 lat. Doczekał się 124 edycji i nadal budzi ogromne emocje. Prowadzący ujawnił sekrety zza kulis programu.

Oparty na brytyjskim formacie „Fifteen to One” teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest jednym z najdłużej emitowanych programów w TVP. Wielokrotnie powracające pogłoski o jego zakończeniu okazały się mocno przesadzone. Teleturniej, prowadzony z niezmienną klasą przez Tadeusza Sznuka jest emitowany bez przerwy od 27 lat. Doczekał się już 124 edycji i licznego grona wiernych fanów. W rozmowie z Onetem Sznuk ujawnił, na czym polega fenomen programu: 

Tadeusz Sznuk ujawnia tajemnice


Wielu widzów zastanawia się, czy istnieje jakiś specjalny sposób na wygranie programu. Jak zapewnia prowadzący, nie ma uniwersalnego sposobu. Po prostu trzeba dysponować rzetelną wszechstronną  wiedzą i nie liczyć na korzystne pomyłki, bo takie się w „Jednym z dziesięciu” nie zdarzają:

Reklama

Niewątpliwie jednym z największych atutów teleturnieju jest prowadzący. Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, lektor filmowy, inżynier, pilot, z wykształcenia elektronik, sam dysponuje solidną wiedzą w wielu dziedzinach. W rozmowie z Onetem zapewnia jednak skromnie: 

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jeden z dziesięciu | Tadeusz Sznuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama