Reklama
Reklama

Jada Pinkett-Smith ofiarą hejtu i żartów na Twitterze. Will Smith pogorszył sprawę?

Jada Pinkett-Smith (50 l.) cierpi po zachowaniu Willa Smitha, który spoliczkował na Oscarach Chrisa Rocka? W sieci żarty szerzą się w zastraszającym tempie i niestety dotyczą również aktorki. Mąż jedynie pogorszył jej sytuację?

Oscary 2022 zostały rozdane, jednak echa gali wciąż nie cichną w związku ze skandalicznym zachowaniem Willa Smitha (sprawdź!), który w trakcie uroczystości wtargnął na scenę i spoliczkował przemawiającego wówczas komika Chrisa Rocka za niestosowny żart o Jadzie Pinkett-Smith. Prowadzący wydarzenie zażartował bowiem o łysej głowie kobiety. Zachowanie Smitha, który tego samego wieczoru odebrał statuetkę, jest chętnie wyśmiewane przez internautów. Niestety, obrywa się również ukochanej gwiazdy Hollywood.

Reklama

Jada Pinkett-Smith wyśmiewana w internecie

Po zaskakujących wydarzeniach, które miały miejsce podczas tegorocznego rozdania Oscarów, internauci mają używanie. Wielu z nich nie szczędzi słów krytyki wobec zachowania Willa Smitha, który uciekł się do przemocy. Sytuacja ta przeraża, tak samo jak bawi. W sieci krążą obecnie setki memów oraz żartów opiewających chuligański wyczyn gwiazdora. Niestety, obrywa się również Jadzie Pinkett-Smith, która jest hejtowana i wyszydzana ze względu na przejmowanie się żartami komika. Jak zaznaczają fani, w wywiadach wspominała o tym, że nie ma dla niej znaczenia, co inni powiedzą o jej łysej głowie. Okazuje się, że to nieprawda. Być może aktorka nie mogła znieść drwin w trakcie tak ważnego wydarzenia, jakim są Oscary. 

"Wyciekła pierwsza strona najnowszej części Madagaskaru. Gloria, niby przez przypadek kilka razy przebiega po Martym. W oryginale wersji głosy podkładają Jada Pinkett-Smith Chris Rock"

"Z całym tym "może Chris Rock idzie w dół", co by było, gdyby Jada podskoczyła i spoliczkowała Reginę Hall za jej żart o otwartym małżeństwie Smitha? Bez względu na żart, uderzanie dowcipnisia nie jest odpowiedzią" - czytamy na Twitterze.

Podobnych wpisów jest mnóstwo w sieci. Wiele osób tworzy memy oparte na wczorajszych wydarzeniach, mających miejsce podczas 94. gali wręczenia Oscarów.

Jada Pinkett-Smith bezsensownie się oburzyła?

Przeglądając wpisy, można zauważyć, że wiele osób zauważyło, iż wściekłość Pinkett-Smith wydaje się całkowicie niestosowna. Aktorka podkreślała w wywiadach, że nie obchodzi ją, co inni powiedzą na temat jej zgolonej niemalże do zera głowy. Żona Willa Smitha choruje bowiem na łysienie plackowate, z tego względu zdecydowała się ściąć włosy. Nie chciała, by jej problemy tak bardzo rzucały się w oczy. Również tę kwestię wypominają kobiecie użytkownicy jednego z popularnych portali społecznościowych.

Zobacz też:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Will Smith | Jada Pinkett Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy