Reklama
Reklama

Izabella Scorupco aktorka pokazała zdjęcie syna. Skończył już 19 lat! Czy widać podobieństwo?

Izabella Scorupco (52 l.) ma się czym chwalić - przystojny mąż i piękna córka już gościli u niej na Instagramie. Teraz przyszedł czas na syna - Jacob Raymond właśnie skończył 19 lat i z tej okazji aktorka zaprezentowała jego urodzinowe zdjęcie! Czy jest podobny do swojej mamy?

Izabella Scorupco chwali się zdjęciami rodziny

Izabella Scorupco coraz śmielej radzi sobie na Instagramie. Niedawno składała urodzinowe życzenia swojej córce, później pochwaliła się wszystkim jakiego ma przystojnego męża, teraz publikuje zdjęcia syna.

Reklama

Trudno się dziwić - aktorka nie ma się czego wstydzić - wszyscy w jej rodzinie są równie piękni jak ona! 

Z okazji 19-tych urodzin syna Jacoba, Izabella Scorupco podzieliła się z fanami jego najnowszym zdjęciem. Poprzednia jego fotografia, którą gwiazda udostępniła w sieci, pochodziła jeszcze z lat dziecięcych - nie jest więc niespodzianką, że  syn aktorki zmienił się nie do poznania!

Trudno ocenić, czy wdał się w matkę, czy w ojca, bowiem wiele zasłania urodzinowa stylizacja, ale rysy ma chyba bardziej po mamie!


Jedyna polska dziewczyna Jamesa Bonda

Do dziś Izabella Scorupco należy do niewielu polskich gwiazd, którym udało się zrobić międzynarodową karierę. Jest też jedyną Polką, która został dziewczyną Bonda!

Przypomnijmy, że Scorupco wystąpiła w siedemnastym filmie o przygodach brytyjskiego agenta pracującego w służbie Jej Królewskiej Mości, czyli "Goldeneye" z Piercem Brosnanem w roli Bonda. To niemałe wyróżnienie!

Aktorka wystąpiła też w wielu polskich hitach. Jej najbardziej znany występ to rola Heleny Kurcewiczówny w ekranizacji "Ogniem i mieczem". Na ekranie towarzyszyli jej m.in. Michał Żebrowski, Zbigniew Zamachowski i Andrzej Seweryn.

Dzieci gwiazdy mają dwóch różnych ojców - córka Julia pochodzi ze związku z polskim hokeistą Mateuszem Czerkawskim, syn Jacob z małżeństwa z amerykańskim specjalistą od PR-u Jeffreyem Raymondem.

Obecnie Izabella Scorupco jest w związku z szwedzkim biznesmenem Karlem Rosengrenem, za którego wyszła za mąż w 2019 roku.

Zobacz też:

Izabella Scorupco pokazała córkę w dniu jej urodzin! Jaka ona piękna!

Izabella Scorupco zatrzymała czas? Aktorka się nie starzeje! Zachwyca na nowych zdjęciach!

Dlaczego Agnieszka Hyży nie publikuje swoich zdjęć z mężęm? Dziennikara odpowiada


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Scorupco
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy