Reklama
Reklama

Izabella Krzan w końcu się doczekała. Już nie kryje szczęścia

Izabella Krzan niedawno została zwolniona z "Pytania na śniadanie". Jak się okazało, prezenterka długo nie musiała szukać nowej pracy i już niebawem zasili szeregi w nowym projekcie Krzysztofa Stanowskiego. Debiut lada dzień!

Izabella Krzan próbowała sił w wielu profesjach. Była modelką, uczestniczką konkursów piękności, a publiczność polubiła ją za współprowadzenie popularnych programów TVP. Nic dziwnego, że widzowie przeżyli szok, gdy okazało się, że 29-latka straciła posadę w "Pytaniu na śniadanie".

Po medialnej wrzawie związanej z czystkami u publicznego nadawcy Iza na chwilę usunęła się w cień, jednak właśnie zapowiedziano jej wielki powrót do mediów.

Reklama

Izabella Krzan w końcu się doczekała. Już nie kryje szczęścia

Modelka i prezenterka z TVP trafiła do nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego. Na Kanale Zero będzie prowadzić poranne programy, a jej pierwsza rozmowa została zapowiedziana na 13 lutego! Jak podaje strona "Fakt" to właśnie we wtorek 29-latka da popis swych umiejętności, a towarzyszyć jej będzie raper Tede.

"Jest wysoko? Jest! Iza Krzan dołącza do drużyny! Prezenterka telewizyjna, modelka, Miss Polonia 2016. Poranki to zdecydowanie jej chleb powszedni. Witamy w Kanale Zero!" - zapowiedział Stanowski.

Jak się okazuje, wybór Izy nie był przypadkowy. Celebrytka pasjonuje się sportem, a w "Pnś" nabrała prawy w prowadzeniu porannego show.

"Interesuje się sportem i sportowcami, a moja rola w Kanale Zero to oczywiście poranki" - przyznała w materiałach promujących nowy projekt Stanowskiego.

Jesteście ciekawi jej debiutu w internetowym show?

Przeczytajcie również:

Krzysztof Stanowski przed niczym się nie cofnie. Zaprosił Pereirę, a to nie koniec

Krzysztof Stanowski ma powody do radości. Właściciel Kanału Zero przekazał fantastyczne wieści

Kultowe teleturnieje TVP z nowymi prowadzącymi. Już wiadomo, kto ich nie poprowadzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | Krzysztof Stanowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy