Reklama
Reklama

Izabela Janachowska opuściła szpital, a teraz takie wieści. Nie do wiary, co wyszło na jaw

Izabela Janachowska kilka dni temu olśniła wszystkich zgromadzonych na ramówce Polsatu. Niestety po tym ważnym wydarzeniu prezenterka trafiła do szpitala. Sytuacja, w której się znalazła była bardzo poważna. Na szczęście gwiazda opuściła już placówkę. W najbliższy weekend 37-latka pojawi się na koncercie w roli prowadzącej.

Izabela Janachowska trafiła do szpitala

Izabela Janachowska we wtorek udostępniła w swoich mediach społecznościowych informacje o tym, że trafiła do szpitala. Kobieta opisała, że po ramówce Polsatu musiała niezwłocznie jechać na Oddział Neurologii. Jej stan zagrażał życiu. Na szczęście specjaliści opanowali sytuację.

"We wtorek na profilu Izabeli Janachowskiej znalazło się zdjęcie ze szpitala. "W czwartek, tuż po ramówce, trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie, stałam się pacjentką IPiN... Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do Was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujcie objawów, jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza" - napisała przejęta prezenterka na instagramowym koncie.

Zobacz też: Pilne wieści o walczącej o zdrowie Janachowskiej. Ujawniła swój stan tuż po wyjściu ze szpitala

Reklama

Izabela Janachowska - najnowsze wieści o jej stanie

Dziennikarze se.pl skontaktowali się z Polsatem i dowiedzieli się, że Izabela Janachowska będzie mieć swój udział w koncercie "Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie", który odbędzie się w nadchodzący weekend.

"Gospodarzami tej największej imprezy ślubnej tego lata będą Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo, które po raz 7. zabierze nas w podróż w rytm największych weselnych hitów, a zapleczem organizacyjnym zajmie się specjalistka od najlepszych wesel - Iza Janachowska" - wyjawili przedstawiciele Polsatu.

Wygląda więc na to, że Iza Janachowska czuje się już znacznie lepiej. Trzymamy kciuki, aby taki stan rzeczy jak najdłużej się utrzymał.

Syn powitał Izabelę Janachowską po powrocie ze szpitala

Iza Janachowska opublikowała na Instastory zdjęcie wzruszającego prezentu, jaki otrzymała od synka z okazji powrotu ze szpitala. Chłopiec wykonał dla niej pierścionek z koralików.

"Od synka dla mamusi z okazji powrotu do domu" - podpisała zdjęcie przejęta Janachowska.
Zobacz też:

Janachowska wspomina swój groźny wypadek. "Auto poszło do kasacji"

Zaskakujące trendy i pułapki weselne: Izabela Janachowska ujawnia tajemnice sezonu 2023

Izabela Janachowska pozuje z synkiem. Fani: "Ale podobny do taty!"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy