Reklama
Reklama

Iwona Pavlović zadecydowała już ws. swojej przyszłości w "Tańcu z gwiazdami". To koniec wszelkich domysłów

Iwona Pavlović zasiada w jury "Tańca z gwiazdami" już od pierwszego odcinka tanecznego show. Wielu widzów nie wyobraża sobie kolejnych edycji programu bez obecności słynnej jurorki. W związku z tym 61-latka została niedawno zapytana o swoje najbliższe plany. Czy ma zamiar zakończyć swoją przygodę z "TzG"?

Dobiegła końca kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"

Za nami finał kolejnego sezonu "Tańca z gwiazdami". W tej edycji emocji nie brakowało już od samego początku, a wiele zwrotów akcji miało miejsce nie tylko w studiu, ale także poza parkietem.

Jurorzy wielokrotnie podkreślali, że czternasta odsłona popularnego tanecznego show Polsatu stała na niezwykle wysokim poziomie. Do końca nie było jasne, kto tym razem sięgnie po Kryształową Kulę.

Chociaż wszystko wskazywało na to, że triumfować będzie Roksana Węgiel i jej partner Michał Kassin, w finałowym odcinku doszło do zaskakującego zwrotu akcji i stawkę odwróciła znakomicie dysponowana Anita Sokołowska, która wraz z Jackiem Jeschke zachwyciła nie tylko jurorów, ale przede wszystkim widzów, dzięki czemu to właśnie ona zwyciężyła całą edycję słynnego widowiska.

Reklama

Iwona Pavlović mówi o swojej przyszłości w "Tańcu z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" budzi jednak emocje nie tylko dzięki znakomitym występom tancerzy i gwiazd show-biznesu. Nieodłącznym punktem programu są także komentarze jurorów, którzy wystawiają oceny i wyjaśniają widzom zawiłości sztuki tańca.

Od pierwszego odcinka za sędziowskim stołem można oglądać niezawodną Iwonę Pavlović. 61-latka często wzbudza kontrowersje swoimi surowymi ocenami, jednak zawsze potrafi je wyczerpująca uargumentować i wielokrotnie imponuje widzom i tancerzom swoją wiedzą i profesjonalizmem.

Większość fanów "Tańca z gwiazdami" nie potrafi wyobrazić sobie kolejnych edycji show Polsatu bez udziału ulubionej jurorki. W związku z tym była tancerka została ostatnio zapytana o to, jak wyglądają jej plany i czy ma zamiar zrezygnować z dalszego oceniania popisów celebrytów.

"Nigdy! Taniec jest moją pasją, ale program jest moją miłością. Ja jestem tak dumna i tak bardzo się cieszę, że jest kolejna edycja i mnie proszą do tej edycji. Śmiem twierdzić, że nie wiem, co bym zrobiła, gdyby mnie nie poproszono. Ja bym się chyba rozpłakała. Oczywiście to przeżyję, będę to oglądać, będę kibicować" - zdradziła w rozmowie z serwisem Party.

Iwona Pavlović mówi o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami"

Przy okazji ekspertka przyznała, że pracę w programie traktuje bardzo poważnie. Możliwość uczestniczenia w kolejnych edycjach jest dla niej niezwykle ważna.

"Ja tak żyję tym programem. Myślę, że nie wszyscy zdają sobie sprawę. Ja przyjeżdżam, nie odcinam kuponów, siadam sobie i coś powiem, nie powiem. Nie. Ja się przygotowuję mentalnie, fizycznie, ubraniowo, pod każdym względem. Mało tego – bardzo dużo takich technicznych informacji sobie powtarzam, przypominam" - dodała.

Nic dziwnego, że Iwona Pavlović nigdy nie pomyślała nawet o tym, by rozstać się z "TzG".

"Nigdy nie myślałam, żeby z tego programu zrezygnować i chyba nigdy tak nie pomyślę" - podsumowała jurorka.

Zobacz też:

Julia "Maffashion" Kuczyńska zaprosiła Michaela Danilczuka na komunię

Wyszło na jaw, dlaczego Anna Guzik nagle porzuciła stolicę i wróciła na rodzinny Śląsk

Iwona Pavlović już tak nie wygląda. Schudła 18 kilogramów stosując 3 proste zasady

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy