Reklama

Reklama

Reklama

Iwona Pavlović odkryła filtry upiększające. „Czy to jeszcze ja?”

Iwona Pavlović (59 l.) jest kolejną spośród celebrytek, które postanowiły publicznie zdziwić się działaniem filtrów upiększających. Po Martynie Wojciechowskiej i Katarzynie Skrzyneckiej rezultatem eksperymentów pochwaliła się jurorka „Tańca z gwiazdami”. Przyznała, że nie poznała sama siebie.

Filtry upiększające i programu do retuszowania zdjęć budzą wiele emocji wśród celebrytek. Mało której udaje się oprzeć pokusie ich wypróbowania, chociaż wiele z nich podkreśla, że robi to z zachowaniem dystansu do siebie.

We wrześniu ubiegłego roku rezultatem eksperymentu z filtrami podzieliła się Martyna Wojciechowska, zamieszczając przykładowe zdjęcie, jak mogłaby się prezentować na Instagramie, gdyby korzystała z takich opcji. Opatrzyła je komentarzem, wyjaśniającym, dlaczego uznała, że jednak nie warto:

Reklama

Magii filtrów uległa też chwilowo Katarzyna Skrzynecka. W humorystycznym wpisie radziła fankom, jak zrobić „cerę – jedwab”, zmniejszyć nos, powiększyć usta, zagęścić włosy i wyeliminować zmarszczki w pięciu prostych kliknięciach. Jak dodała, podstawą osiągniętego w ten sposób dobrego samopoczucia jest unikanie luster…

Iwona Pavlović dziwi się filtrom

Kolejną celebrytką, która postanowiła przejrzeć się w telefonicznej aplikacji okazała się Iwona Pavlović. Jurorka „Tańca z gwiazdami” znana jest z częstych zmian wizerunku. Przez 25 edycji zdążyła zaprezentować setki fryzur i tysiące kreacji. Miała już włosy proste, kręcone, czarne, blond, długie i krótkie. Bywała spalona słońcem (lub solarium) , a innym razem ascetycznie blada, ale teraz naprawdę zaszalała. Zresztą, jak wyznała rezultat ją samą zaskoczył. Na Instastory wrzuciła zdjęcie po zastosowaniu filtrów, opatrzone komentarzem:

Rzeczywiście, na zamieszczonych zdjęciach Iwona mało przypomina siebie. Na snapchacie rozważała:

Chyba nie zostanie fanką filtrów upiększających…

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek ma już nowe mieszkanie. Luksus z każdej strony

Wszyscy mężowie Izabelli Scorupco. Kim byli partnerzy gwiazdy?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy