Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iwona Pavlović nie mogła powstrzymać łez. Wygłosiła przemowę na pogrzebie Konrada Gacy

Iwona Pavlović (55 l.) jak wiele innych osób z show-biznesu, była poruszona nagłą śmiercią Konrada Gacy (†42 l.), który był znany jako dietetyk gwiazd. Na jego pogrzebie tancerka wygłosiła wzruszającą przemowę.

Śmierć Konrada była wielkim zaskoczeniem. Trener i dietetyk odszedł, zostawiając ukochaną żonę Patrycję i 7-letnią córkę Emilkę.

Reklama

Konrad zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia w swoim domu pod Lublinem, gdzie został znaleziony przez najbliższych. Przyczyny śmierci trenera nie są jeszcze znane, lecz prawdopodobnie śmierć nastąpiła na skutek zatrzymania pracy serca podczas snu.

Pogrzeb Konrada Gacy odbył się we wtorek 21 sierpnia, a na uroczystościach pogrzebowych pojawiły się niektóre polskie gwiazdy.

Wśród nich była Iwona Pavlović, która dobrze znała się z Konradem. Jurorka "Tańca z gwiazdami" nie mogła powstrzymać łez, nawet podczas wygłaszania przemowy.

"Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w ‘Matrixie’, nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi: ‘Iwona, jesteś super wojownikiem’. Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku" - mówiła poruszona Iwona. 


***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje