Reklama
Reklama

Iwona Lewandowska z nowym partnerem olśniewa na gali „Piłki Nożnej”

Iwona Lewandowska (63 l.) , mama Roberta, najsłynniejszego polskiego piłkarza, na 15 lat pogrążyła się w żałobie po śmierci ukochanego męża. W końcu nawet dzieci i synowa zaangażowały się w szukanie dla niej odpowiedniego mężczyzny. Ostatecznie mama Roberta poradziła sobie sama i coraz śmielej pokazuje się w towarzystwie nowego partnera. Ostatnio pojawili się razem na gali tygodnika „Piłka Nożna”.

Robert Lewandowski wychowywał się w rodzinie sportowców.  Jego mama, Iwona Lewandowska była siatkarką, a ojciec Krzysztof – utytułowanym judoką. Zmarł  nagle w 2005 roku w wyniku wylewu w wieku 49 lat. Przyszły gwiazdor piłki nożnej miał wtedy zaledwie 16 lat. 

Długa żałoba Iwony Lewandowskiej

Dla całej rodziny był to ogromny cios. Przez kolejne 15 lat Iwona Lewandowska nawet nie chciała słyszeć o nowym związku. Podobno syn, córka i synowa postanowili nawet pomóc szczęściu, zabierając mamę Roberta na wszelkiego rodzaju przyjęcia i gale w nadziei, że pozna kogoś interesującego. Ostatecznie poradziła sobie sama…

Reklama

Nowa miłość mamy Roberta Lewandowskiego

Ku zdziwieniu bliskich, zakochała się w mężczyźnie, nie mającym  żadnych związków ze sportem. Jak sama wyznała, rzeźbiarz Jacek Zwoniarski do tego stopnia nie orientował się w piłce nożnej, że nie miał pojęcia, gdzie gra Robert Lewandowski, chociaż personalia obiły mu się o uszy. Jak wspominała w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”:

"Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu". 

Iwona Lewandowska i Jacek Zwoniarski na gali "Piłki Nożnej"

Najwyraźniej nowy partner Lewandowskiej poczynił pewne postępy, w każdym razie wystarczające, by towarzyszyć ukochanej na gali tygodnika „Piłka Nożna” w warszawskim hotelu Hilton. W ekstrawaganckiej czerwonej koszuli pozował z nią do zdjęć. 

Iwona Lewandowska w imieniu syna odebrała nagrodę dla piłkarza roku, a potem przed obiektywami tuliła się do partnera  w łososiowym spodnium, ściskając w ręku torebkę marki Louis Vuitton. Model Coussin  wykonany z jagnięcej skóry, w wersji MM kosztuje w sklepie firmowym 2900 euro, czyli prawie 14 tysięcy złotych. 

Chyba, że chce się kupić bez czekania, od ręki, w komisie, to wtedy trzeba liczyć się z większym wydatkiem, tak do 25 tys. złotych. 

Zobacz też:

Lewandowski nie pojawił się na Gali Mistrzów Sportu. Ani też zabrakło!

Chciała by Robert Lewandowski był... siatkarzem. Iwona Lewandowska wie, jak wychować sportowca

Bardzo osobiste wyznanie mamy "Lewego". Iwona Lewandowska opowiedziała o depresji\

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy