Reklama
Reklama

Ireland Baldwin pozuje w mocno wyciętym bikini. Ojciec nie akceptuje jej "hobby"

Ireland Baldwin odpoczywa z chłopakiem we Włoszech. W mediach społecznościowych 26-latka serwuje internautom sporo nagości - jej różowe bikini ze sznurków, w którym pozuje na łódce, więcej odsłania niż zakrywa.

Ireland Baldwin to córka Kim Basinger i Aleca Baldwina. Popularność zdobyła jako modelka, obecnie skupia się na aktywności w social mediach. Nie kryje, że padła ofiarą body shamingu i była porównywana do znanej matki. Co ciekawe, krytykę słyszała z ust swoich byłych partnerów.

"Nigdy nie będziesz tak piękna jak twoja matka. Zawsze chciałem ją przelecieć. Jesteś żenująca. Nie jesteś dla mnie atrakcyjna. Żadna z moich poprzednich dziewczyn nie jadła tyle, co ty" - zdradziła Ireland.

Reklama

Ireland Baldwin pozuje w mocno wyciętym bikini

Obecnym partnerem Ireland Baldwin jest RAC, portugalski muzyk i producent muzyczny, z którym spotyka się od lipca 2021 roku. To właśnie z nim, kuzynką Alaią Baldwin i jej 11-miesięczną córką Iris Elle influencerka spędza wakacje we Włoszech. Na zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych, pozuje w różowym bikini podkreślającym jej tatuaże i kobiece atuty.

26-latka pokazała też fotki, na którym pozuje wraz ze swoim chłopakiem kompletnie nago. "Po prostu zostawię to tutaj" - podpisała nudesy.

Zobacz także:

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Agata Młynarska walczy z potwornym bólem. Tak wygląda jej codzienna walka z nieuleczalną chorobą

Cichopek tuż przed festiwalem w Opolu dostała wiadomość od dzieci. Gwiazda TVP przerażona tym, co planuje Hakiel!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ireland Baldwin | Alec Baldwin | Kim Basinger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama