Reklama
Reklama

Intymne wyznanie Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski po występie podczas Top of The Top Sopot Festival zdecydował się opowiedzieć, jak przygotował się do tego wydarzenia. Wyznał, że potrzebował pomocy specjalisty.

Dawid Kwiatkowski w tym roku został laureatem Bursztynowego Słowika w Top of the Top Sopot Festival. Nagroda została mu uznana za utwór "Bez Ciebie" (sprawdź!). To z pewnością ogromne wyróżnienie dla młodego artysty, który tego dnia nie ukrywał łez wzruszenia. Po występie zdecydował się przyznać, że w przygotowaniach potrzebował pomocy. 

Szczere wyznanie Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski w rozmowie z portalem Pudelek opowiedział o przygotowaniach do tego jakże ważnego dnia. Okazuje się, że artysta, dostając zaproszenie na festiwal, poczuł, że musi omówić to z terapeutą. Powiedział o tym otwarcie, ponieważ uważa, że z pomocy specjalisty korzysta wielu artystów i nie jest to powodem do wstydu. Zazwyczaj chodzi o presję, z którą czasami trudno sobie poradzić. 

Reklama

Szczere słowa Dawida Kwiatkowskiego z pewnością są ogromną otuchą dla innych osób, które także korzystają z pomocy terapeuty. W końcu korzystanie z pomocy nie jest niczym złym. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | Top of the Top Sopot Festival 2021
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy