Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Ostrowska wyjdzie za mąż?!

Wydawało się, że nie będzie w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie, a już na pewno wyjść za mąż. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Ilona Ostrowska (44 l.), czyli Lucy z serialu "Ranczo", planuje w swoim życiu bardzo poważne zmiany!

Gdy w 2004 roku wychodziła za reżysera Jacka Borcucha (48 l.) , miała nadzieję, że to miłość na całe życie. W dodatku szybko został on przypieczętowany narodzinami córki Miłosławy (12 l.).

Reklama

Niestety, pięć lat później, podczas realizacji filmu Wszystko, co kocham, reżyser poznał dużo młodszą od siebie Olgę Frycz (30 l.). Znajomość szybko przerodziła się w gorące uczucie, a szokująca wieść o romansie męża natychmiast dotarła do Ilony...

Długo nie mogła pogodzić się z rozpadem małżeństwa. Cierpiała w samotności i długo dawała mężowi szansę. W końcu po dwóch latach złożyła wniosek o rozwód, który odbył się bez awantur i kłótni.

Po rozstaniu uczyła się życia w pojedynkę. - To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie. Raczej na własne - mówiła wtedy.

Była w związku z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim (35 l.), ale szybko się rozstali... - Nie chcę nikomu siadać na plecy. Nie mam potrzeby bycia z kimś na stałe i na siłę - tłumaczyła w wywiadach.

Aż na jej drodze pojawił się przystojny muzyk, Patryk Stawiński (42 l.) z zespołu Kobiety. Dwa lata temu parze urodził się synek, Gustaw.

Czy staną wkrótce na ślubnym kobiercu? - E, tam. Serce się liczy, a nie pierścionek! - mówiła jakiś czas temu aktorka, jednak jej przyjaciele uważają, że w tej kwestii niedawno zmieniła zdanie...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje