Reklama
Reklama

​Ilona Krawczyńska dopiero teraz to ujawniła. Jak zniosła ból?

Ilona Krawczyńska (30 l.), finalistka „Tańca z gwiazdami”, ujawniła, że w jednym z odcinków tańczyła z poważną kontuzją. Nikt się nie zorientował, a ona sama też nie czuła potrzeby zwierzeń. Jej partner też doznał uszczerbku na zdrowiu w dość nietypowej sytuacji…

Ćwierćfinałowy odcinek 13. edycji „Tańca z gwiazdami” okazał się ogromnym zaskoczeniem: z programem musiała pożegnać się najlepiej tańcząca, w opinii jurorów, uczestniczka Natalia Janoszek. Wydaje się, że nie wystarczyło jej popularności, żeby przejść dalej, co zresztą sama u siebie zdiagnozowała. Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem:

Reklama

"Zabrakło fanów w Polsce. Ciężko się ze mną utożsamić tak jak z Wiesiem, który jest bliższy Polakom niż dziewczyna z Bollywood. Nie mam bazy fanów jak Ilonka [Krawczyńska], startuję od zera". 

Fani Ilony Krawczyńskiej rzeczywiście nie zawiedli, awansując ją w półfinałowym odcinku do finału, bez konieczności wzięcia udziału w dogrywce. Ta rozegrała się między Jackiem Jelonkiem i Wiesławem Nowobilskim i chociaż ten drugi jest wprost uwielbiany przez widzów, to jednak na ostatecznej decyzji zaważył poziom umiejętności tanecznych. 

Ilona Krawczyńska przyznaje się do kontuzji

W finałowym odcinku zmierzą się więc Jacek Jelonek i Michael Danilczuk z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim. Na pewno nie będzie łatwo, chociaż, jak wyznaje Ilona, najgorsze ma już chyba za sobą. 

Miss Ziemi Łódzkiej 2014, finalistka konkursu Miss Polski i prowadząca programu „Farma”, sporo przeżyła przez minione dwa miesiące, z czego nikt nie zdawał sobie sprawy. 

Przez rozpoczęciem programu miała wypadek samochodowy, a jej taneczny partner Robert Rowiński zerwał mięsień bicepsa. Podjął się dalszych treningów, jednak kiedy jego stan zaczął się polepszać, przed trzecim odcinkiem Ilona złamała żebro. Jak ujawniła w rozmowie z „Faktem”:

"Tak mnie bolało, że nie byłam w stanie dalej tańczyć". 

Wyszła na parkiet naszpikowana lekami przeciwbólowymi i zdobyła wraz z Robertem 32 punkty. Aż trudno uwierzyć, że przy takim pechu udało im się dotrwał do finału, a jeszcze Rowiński zdążył podczas 13. edycji złamać ząb. Doszło do tego podczas jedzenia oliwek. Jak można się domyślać, zapewne nie spodziewał się w nich pestek. 

Na szczęście kontuzje udało się wyleczyć, a para bez dodatkowego bólu może przygotowywać się do finału 13 edycji „Tańca z gwiazdami”. Jak tłumaczy Ilona:

"Nie chciałam jakoś szczególnie o tych kontuzjach mówić, żeby nie brać na litość. Jestem tutaj, żeby pracować". 

Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami". Ilona Krawczyńska mówi, co sądzi o ocenach jurorów

"Taniec z Gwiazdami": Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

"Wielka szkoda", "Ustawka". Już wiemy, kto zawalczy w finale "Tańca z gwiazdami"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Krawczyńska | "Taniec z gwiazdami" | Robert Rowiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy