Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ilona Felicjańska zapłaciła fortunę za odwyk we Włoszech!

Ilona Felicjańska (45 l.) w polskim show biznesie istnieje dzięki chorobie alkoholowej. Sukcesywnie wykorzystuje ten temat, aby wrócić na pierwsze strony gazet. Na początku roku wyjechała z Paulem Montaną na odwyk do Włoch. Udało nam się dowiedzieć, ile zapłacili! Kwota powala z nóg!

Ilona Felicjańska nie po raz pierwszy musiała zawalczyć o lepszą przyszłość. Mimo obszernej wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat alkoholu wciąż ulega tej zgubnej używce. Momentem przełomowym na początku tego roku była decyzja jej partnera. Stwierdził, że ich miłość długo nie przetrwa, jeśli będą nałogowo pić. 

Wybrali terapię alkoholową na Sycylii, w ramach której co dwie godziny ćwiczyli jogę oraz rozmawiali z psychologiem o swoich wewnętrznych blokadach. Okazjonalnie wyjeżdżali, zwiedzić miasto. Zawsze pod czujnym okiem swoich opiekunów. Największą atrakcją był rejs statkiem na Wyspach Egadzkich. 

Dwutygodniowa terapia, z której korzystała Ilona, kosztowała 6400 złotych za osobę. Nie są wliczone w to bilety podróżny z Polski do Włoch (koszt ok. 400 zł) w jedną stronę. 

Myślicie, że tym razem przyniesie to oczekiwany efekt i nigdy Ilona nie dotknie alkoholu?

Reklamapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | Paul montana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »