Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Ile zarabia kierowca Jarosława Kaczyńskiego? Kwota zwala z nóg!

Nie jest tajemnicą, że osoby związane z polityką nie narzekają na swoje zarobi. Ich konta bankowe nie świecą raczej pustkami. Jednak to, że równie dobrze zarabiają osoby z dalszego otoczenia, jak chociażby kierowca Jarosława Kaczyńskiego (71 l.), robi wrażenie!

Najważniejsza osoba w partii PiS, czyli Jarosław Kaczyński, otacza się zaufanymi ludźmi. Zaufanie i kompetencje tej osoby są dla niego najważniejsze. 

Reklama

Nie ma więc w tym nic dziwnego, że gdy osoba okaże się lojalna i dobrze wykonuje swoje obowiązki, prezes sowicie ją wynagradza. 

"Super Express" postanowił sprawdzić, ile zarabiają osoby z kręgu Kaczyńskiego, a jest to możliwe dzięki oświadczeniom majątkowym. 

Jedną z najważniejszych osób w otoczeniu prezesa jest... jego kierowca - Jacek Cieślikowski. Jest on radnym w Warszawie, ale na Nowogrodzkiej pełni rolę kierowcy, albo inaczej mówiąc, asystenta do spraw koordynacji i struktur w terenie, oraz głównego specjalisty do spraw floty i logistyki.

To jemu Kaczyński płaci co miesiąc 11 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że kwota jest dość wysoka dla zwykłego zjadacza chleba w Polsce. 

Na pensję nie narzeka także szef biura Kaczyńskiego, obecnie Michał Moskal (26 l.), który przejął to stanowisko po legendzie PiS-u - Pani Basi, czyli Barbarze Skrzypek (61 l.). Ona zarabiała na tym stanowisku 10 tysięcy złotych miesięcznie. 

Kto nie marzy o takich pieniądzach? A jak widać, prezes Kaczyński potrafi być hojny! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »