Reklama
Reklama

Iga Lis pokazała "wakacyjne zdjęcia" z Taco Hemingwayem! Przyszły zięć Kingi Rusin zmienił wygląd!

Iga Lis rzadko publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym Taco Hemingwayem. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa kolejny raz uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała nowe zdjęcie z prawdopodobnie przyszłym mężem. Para wybrała się na wspolne wakacje, a nowe fotki rozwiewają wszystkie krążące od jakiegoś czasu plotki o rzekomym kryzysie...

Iga Lis jako córka dziennikarzy Kingi Rusin i Tomasza Lisa, od najmłodszych lat świetnie zdaje sobie sprawę, co to znaczy żyć pod okiem kamer. 

W liceum związała się z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce - Taco Hemingwayem (posłuchaj!), co tylko podsyciło zainteresowanie mediów wokół niej. 

Mimo to Iga Lis i Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, stronią od rozgłosu, zachowując prywatność tylko dla siebie, a ich wspólne zdjęcia są wręcz rarytasem dla fanów.

Reklama

Iga Lis opublikowała zdjęcie z Taco

Nic więc dziwnego, że w mediach pojawia się szum, gdy tylko para wrzuci coś do sieci. Tak się stało tym razem, kiedy to Iga opublikowała zdjęcia najprawdopodobniej z wakacyjnego wyjazdu. 

W tle było widać artystę, który nieco zmienił swój dotychczasowy wizerunek. Ma dłuższe i jaśniejsze włosy.

To kolejne zdjęcie, które zakończyło spekulacje o kryzysie w związku pary. Iga postanowiła najwyraźniej udowodnić, że układa im się świetnie. 

Zobacz także:

Górniak zablokowała publikację swoich zdjęć z Carrerasem! "Wypadła za grubo"

Zniszczono grób znanego aktora. Został zdewastowany! "Kto to zrobił?"

Jackowski był w szoku, gdy to zobaczył! "Niebywały skandal światowy"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Lis | Taco Hemingway
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy