Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Idze Wyrwał odbiła "sława"?

Wystarczył jeden odcinek "Tańca z gwiazdami", by pojawiły się doniesienia o aroganckim zachowaniu modelki Igi Wyrwał. Mają jej dość pracownicy TVN, a fani (są tacy?) już zdążyli się do niej zrazić.

Dzisiejszy "Fakt" donosi, że 20-letnia Iga ma typowo "gwiazdorski" charakter. Na treningach do "Tańca..." jest naburmuszona i niemiła, i "gardzi resztą gwiazd" - tak mówią osoby zmuszone pracować z modelką.

Reklama

Wyrwał stroni także od pozostałych uczestników show. Nie zaszczyciła nawet swoją obecnością imprezy, która odbyła się po emisji pierwszego odcinka.

Łukasz Czarnecki (23 l.), taneczny partner Igi, zwierzał się podobno znajomym, że pierwszy raz pracuje z tak leniwą i pozbawioną ambicji osobą.

Modelka pokazała już pazurki - po tym, jak w niedzielę jurorzy nisko ocenili jej występ, wypaliła, że "powinni dwa razy się zastanowić, zanim coś powiedzą".

Jak myślicie, czy z takim podejściem Iga stanie się prawdziwą gwiazdą? Jak wiadomo, silny charakter i przerost ego często pomagają w karierze show-biznesowej. Z drugiej strony jednak, musi być choć garstka osób, które sprzyjają takiemu człowiekowi.

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Iga Wyrwał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje