Reklama
Reklama

Ida Nowakowska zauroczona bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Poczuła sympatię "od pierwszego wejrzenia"

Tancerka i prezenterka Ida Nowakowska zachwyciła się bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka wyznała, że skończyli tę samą szkołę baletową. Ich medialne kariery niebawem się skrzyżują, gdyż oboje wystąpią w jednym programie.

Ida Nowakowska zadebiutowała w programie "You can dance" jako uczestniczka tanecznego show. Celebrytka nie zwyciężyła, ani nawet nie doszła do finału, lecz osiągnęła ogromny sukces po programie. Dziś pracuje w publicznej telewizji. Ma na koncie programy takie jak: "Pytanie na śniadanie", "Dance Dance Dance", czy też "The Voice Kids".

Kim jest brat Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Brat celebrytki nazywa się Misha Kostrzewski i z zawodu jest tancerzem. Skończył Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie, tę samą co Ida Nowakowska. Kostrzewski na stałe mieszka we Francji, ale niebawem zawita w Polsce na dłużej. Brat Rozenek-Majdan został wybrany na jurora programu "You Can Dance – Nowa Generacja".

Reklama

Misha Kostrzewski zyskał spore grono fanek, po tym jak Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła jego wizerunek na Instagramie. Celebrytka pochwaliła się internautom tym, że odwiedził ją jej ukochany brat. 

Ida Nowakowska podziwia brata Małgorzaty Rozenek-Majdan

Tancerka miała niedawno okazję poznać brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak wyznaje, już po pierwszym spotkaniu obdarowała go sympatią. Ida Nowakowska zachwyciła się poczuciem humoru Mishy, a także ucieszyła się z przelotnego spotkania z jego sławną siostrą.

Ida Nowakowska zwróciła uwagę na to, że ją i Mishę bardzo dużo łączy. 

Myślicie, że Misha Kostrzewski poradzi sobie jaki juror programu "You Can Dance – Nowa Generacja"?

Ida Nowakowska została sama z dzieckiem. Jak sobie radzi?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy