Reklama
Reklama

Ida Nowakowska szczerze o Janie Pawle II. Aż trudno uwierzyć, co wyznała

Ida Nowakowska (32 l.) to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP. Prezenterka Telewizji Polskiej nie raz w wywiadach mówiła, że jest bardzo wierząca. Niedawno postanowiła wypowiedzieć się na temat kościoła oraz Jana Pawła II. Jej słowa mogą niektórych zaskoczyć.

Ida Nowakowska rozprawia o kościele i Bogu

Ida Nowakowska to prezenterka oraz tancerka, która od jakiegoś czasu współpracuje z Telewizją Polską. Nie można się temu dziwić, kobieta znana jest ze swojej bogobojności. Rozwój duchowy oraz wizyty w kościele są dla niej bardzo ważne. W niedawno udzielonym wywiadzie gwiazda wyjawiła, iż bardzo świadomie podchodzi do wiary. Chrzest dziecka był dla niej czymś wyjątkowym.

Zobacz też: Ida Nowakowska przeżywa kryzys męża. Nie uwierzycie, z czego zrezygnował

Reklama

"Bardzo świadomie podchodzę do mojej wiary i chrzest jest czymś niezwykle ważnym w Kościele katolickim. Dla nas był to przepiękny dzień. Dla mnie to był bardzo ważny dzień. My ochrzciliśmy naszego synka tutaj w Warszawie, w kościele, w którym ja byłam chrzczona (...). Dla nas był to pewnie taki najważniejszy dotychczasowy dzień w życiu Maksa, ale nie mi oceniać innych ludzi. Ja wiem, za czym ja stoję i jestem temu wierna, ponieważ w ten sposób zostałam też wychowana" - wyznała w rozmowie z naszym portalem.

Ida Nowakowska staje w obronie Jana Pawła II

Ida Nowakowska postanowiła odnieść się do reportażu wyemitowanego w TVN24 pt. "Franciszkańska 3". W materiale zostały przedstawione dowody, że za czasów kardynalskich Karol Wojtyła wiedział o nadużyciach seksualnych księży, a także tuszował wpływające na nich skargi. Materiał Marcina Gutowskiego wywołał w sieci prawdziwą burzę.

Prezenterka w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" wyznała, co sądzi na ten temat. Według niej należy pamiętać o zasługach Jana Pawła II. Według tancerki to kluczowa postać w polskiej historii.

"Ważne jest to, by pamiętać o tym, jak dużo rzeczy zrobił błogosławiony nasz Jan Paweł II. To jest osoba, postać, która obaliła komunizm. Jest jedną z kluczowych postaci w naszej historii. Bardzo cenię naszego papieża za to i chciałabym, aby to na zawsze pozostało w naszych sercach. Jest to trudny czas, ale myślę, że ci, którzy wiedzą, to wiedzą" - powiedziała Nowakowska.

Ida Nowakowska będzie mieć drugie dziecko?

Ida Nowakowska w rozmowie z interia.pl wyjawiła, że doskonale odnajduje się w roli mamy. Prezenterka TVP dodała również, że chciałaby, aby jej rodzina się powiększyła. Według niej macierzyństwo nadało sens jej życiu.

"Macierzyństwo zmieniło mnie w bardzo pozytywnym sensie oraz nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję. Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana" - mówiła Nowakowska.

32-latka w rozmowie z "Wideoportalem" wyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko. Mąż Idy marzy ponoć o siedmiorgu pociech.

"Tak, bardzo byśmy chcieli. Mam nadzieję, że nasza rodzina się powiększy, ale wszystko jest oczywiście w rękach Pana Boga" - mówiła Ida.

Zobacz też:

Tak wygląda grób ojca Idy Nowakowskiej dziewięć lat po pogrzebie. Jeden szczegół chwyta za serce [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ida Nowakowska podjęła temat kolejnego dziecka. Zostały jej tylko modlitwy?

Ida Nowakowska wcale nie jest taka miła, jak się wydaje. Prawda wyszła przypadkowo


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | Telewizja Polska SA | Jan Paweł II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy