Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ida Nowakowska nie obawia się o swoją pozycję w TVP! Zaskakujące, co wyjawiła o Cichopek...

Ida Nowakowska od wielu lat związana jest z TVP, w której to wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji. Ostatnimi czasy depcze jej jednak po piętach Kasia Cichopek, której pozycja u publicznego nadawcy rośnie. Niedawno była ukochana Marcina Hakiela pochwaliła się nowym programem, a teraz okazuje się, że aktorka zasiądzie również w jury "You Can Dance". Czy gwiazda Nowakowskiej nieco gaśnie?

Ida Nowakowska w 2018 roku związała się z Telewizją Polską. Tancerka prowadziła program "Bake Off Junior" i pojawiła się na scenie Sylwestra marzeń z Dwójką. Rok później zasiadała już za stołem jurorskim "Dance Dance Dance", a później przyszła pora na "Pytanie na śniadanie".

Nowakowska zasiądzie za stołem jurorskim w "You Can Dance"

Gwiazda obecna jest również na niemalże wszystkich ważnych wydarzeniach organizowanych przez publicznego nadawcę. Nie mogło jej zabraknąć również w najnowszej odsłonie programu "You Can Dance", w którym to z prowadzącej - stała się jurorką.

Reklama

W rozmowie z Pomponikiem Ida przyznała, że cieszy się z nowej roli, ale już wcześniej dzieci traktowały ją jako mentorkę i właściwie to nie odczuwa różnicy związanej ze zmianą "stanowiska".

Ida podkreśliła, że tylko za stołem jurorskim tak naprawdę może pokazać swoje prawdziwe oblicze. Będąc jurorką, nie musi bowiem nikogo udawać, w przeciwieństwie do "odgrywania ról" podczas prezentacji rozmaitych wydarzeń.

Ida nie obawia się o utratę pozycji w stacji!

Zapytaliśmy Idę, czy nie obawia się, że Katarzyna Cichopek wygryzie ją z pozycji "najpopularniejszej gwiazdy TVP". Nowakowska w odpowiedzi potwierdziła krążące plotki i przyznała, że Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, ale nie obawia się o swoją pozycję i że Cichopek wygryzie ją ze stanowiska. 

Trzeba przyznać, że Ida konsekwentnie od wielu lat dba o dobre imię TVP, wychwalając pracę w u Jacka Kurskiego niemalże we wszystkich wywiadach. I tym razem nie boi się o utratę pracy.

Jesteście ciekawi, jak Kasia i Ida poradzą sobie w roli jurorek?

Zobacz też:

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Tomaszewska i Sikora chwalą Fabijańskiego w "Pytaniu na śniadanie". "Wziął winę na siebie"

Katarzyna Cichopek: Pojawiły się poważne zarzuty. Jej nowy facet w tle! "Gość zniszczył ci rodzinę"

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy