Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ibisz zakochany w 21-latce?

Jedna z wielbicielek (nie wiedzieliśmy, że w ogóle są takie) Krzysztofa Ibisza niedawno została jego asystentką. Pojawiają się spekulacje, że to dla niej prezenter chce się rozwieść...

Niejaka Paulina to 21-letnia studentka dziennikarstwa z Wrocławia. Obecnie pracuje na stanowisku asystentki Krzysztofa Ibisza. Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Krzysztofa i Paulinę łączy coś więcej niż tylko kontakty zawodowe. Pismo o gwiazdach "Show" postanowiło dowiedzieć się, skąd wzięły się te spekulacje.

Reklama

Okazuje się, iż dziewczyna jest wielką fanką prezentera. Od dawna udzielała się w jego fanklubie, specjalnie dla spotkania z Ibiszem zgłosiła się do teleturnieju "Gra w ciemno".

"Moja radość wynikała z tego (...), że będę tak blisko człowieka, którego od lat podziwiałam. (...) Zauroczyła mnie jego spontaniczność i naturalność" - "Show" przytacza relację Pauliny z pierwszego spotkania z Krzysztofem.

"Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. (...) Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam, przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. (...) Wydawało mi się, że siedzę z wieloletnim przyjacielem" - pisała zauroczona dziewczyna.

Paulina spotkała się z Ibiszem jeszcze kilka razy, m.in. na planie show "Goli i bosi". Polubili się tak bardzo, że "Kris", jak nazywa go młoda wielbicielka, zatrudnił ją w swoim biurze.

"Ibisz lubi, gdy w pracy pomagają mu młode kobiety" - czytamy w "Show". "Podają wodę, odbierają telefon, poprawiają koszulę. Takie właśnie zadania wykonuje na co dzień wyraźnie zauroczona nim Paulina".

Magazyn sugeruje, że zachwyt młodej, bezkrytycznie wpatrzonej w idola dziewczyny to dla Ibisza miła odmiana po doświadczeniach z dojrzałymi kobietami...

***

Najnowszy numer magazynu "Show" ukaże się już w czwartek, 18 grudnia. Dowiecie się z niego m.in. o nowym problemie Dody, a także o tym, czy Piotr Gąsowski znowu opuści rodzinę na święta.

Dwutygodnik o gwiazdach "Show" powstaje we współpracy z amerykańskim magazynem "In Touch" i kosztuje zaledwie 1,99 zł.

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama