Reklama
Reklama

Hubert Zduniak pokłada nadzieje w Idzie Nowakowskiej. Decyzja nie będzie łatwa

Ida Nowakowska (32 l.) i Hubert Zduniak (51 l.) wezmą udział we wspólnym projekcie? Najnowsze informacje jasno wskazują, że między znanymi aktorami pojawiła się nić porozumienia, która może doprowadzić do powstania dużego projektu w samym centrum niemieckiego Dusseldorfu!

Hubert Zduniak ma pomysł na wyjątkowy projekt

Ida Nowakowska to tancerka i aktorka, która ma spore doświadczenie w świecie tańca. Nic dziwnego, że to właśnie o niej pomyślał Hubert Zduniak, planując realizację tanecznego projektu w Dusseldorfie.  

Dla mężczyzny praca i pasja są bardzo ważne. Nie da się zaprzeczyć, że praca jako forma eskapizmu była mu potrzebna, gdy rozstał się z partnerką, Dominiką Ostałowską, z którą lata temu budował wspólną przyszłość. Para przywitała na świecie syna w 2002 roku, a w 2009 doszło do głośnego rozstania

Reklama

Hubert Zduniak o rozstaniu z żoną i znalezieniu nowej miłości

W wywiadzie z Pudelkiem Zduniak wypowiadał się o końcu związku w następujący sposób

"Nasz czas był dobry, wiele przeżyliśmy, więc to nie jest tak, że mnie tamte wspomnienia bolą. Dziś rozumiem, że to musiało się wydarzyć, abym mógł iść do przodu. Dzięki temu etapowi pojąłem, co jest dla mnie istotne w życiu. Bo przecież nie chodzi jedynie o wzajemną fascynację. Ta się kiedyś kończy". 

Wypowiadał się także w Rewii, gdzie wbił szpilę byłej żonie, przyznając się do ponownego zakochania.

"W końcu znalazłem kogoś, z kim poczułem naturalną bliskość. Tak powinno być od początku. Ja nie muszę opowiadać o sobie. Ona po prostu już wszystko wie. Wyczuwam to. Nigdy wcześniej nie było tak jak teraz. Warto było czekać".

Zduniak w projekcie tanecznym. Co ma z nim wspólnego Ida Nowakowska?

Szczęście w miłości przyniosło aktorowi także satysfakcję zawodową. Artysta znany z takich produkcji jak "Hiszpanka", "M jak miłość" czy "Smoleńsk", zaczął przygodę z tańcem. 

Opowiedział o tym więcej w wywiadzie z "Dobrym Tygodniem". Zajęcia taneczne, które prowadzi są dla niego ogromnym źródłem radości. Również w kontaktach z Idą Nowakowską pokłada duże nadzieje. 

Jak donosi "Dobry Tydzień", Ida Nowakowska rozpaliła w nim wiarę, że swoją nową drogą kariery może cieszyć jeszcze więcej osób. Stąd pomysł na projekt w Dusseldorfie, w który aktorka miałaby być zaangażowana. Czy się na to zgodzi?

Ida Nowakowska zgodzi się na udział w zagranicznym projekcie? Może być problem

Ida Nowakowska ma wiele powodów, by odmówić Hubertowi. Najważniejszym z nich są nie tylko aktualnie realizowane projekty, ale też mąż, którego poślubiła w 2015 roku. Jack Herndon i Ida poznali się na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Miłość narodziła się między nimi pod koniec studiów. Para wzięła ślub w polskiej parafii miasta Los Angeles. 

Po ślubie Jack otrzymał propozycję wyjazdu do Chin, więc zdecydowali się na przeprowadzkę. Później mężczyzna otrzymał posadę w Paryżu, ale Ida była już wtedy związana zawodowo w Polsce. Ich związek przez długi czas był relacją na odległość. Również pandemia sprawiła, że zakochani długo się nie widzieli. W 2020 mężczyzna przyjechał do Polski, a w 2021 artystka urodziła syna. 

Kolejne rozstania związane z projektami poza Polską mogą być trudną decyzją dla aktorki. Jak myślicie, jaka będzie jej decyzja?

Czytaj też:

Rozżalona Sandra Kubicka zdradziła prawdę o castingu w TVP: "Bzdura totalna"

Ida Nowakowska szczerze o Janie Pawle II. Aż trudno uwierzyć, co wyznała

Dziadkowie dopuścili się szantażu. Nie chcieli zgodzić się na piosenkę pary młodej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Hubert Zduniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy