Reklama
Reklama

Horoskop na dziś: środa, 18 stycznia 2023. Uważaj na Retrogradację Merkurego

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 18 stycznia dla wszystkich znaków zodiaków. Retrogradacja Merkurego dobiega końca, choć nie poczujesz, że sprawy potoczyły się po twojej myśli. Jaką przyszłość widzą dla ciebie gwiazdy w horoskopie na dzisiaj? Czego dziś może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Horoskop na środę, 18 stycznia 2023. Retrogradacja Merkurego w Koziorożcu

Horoskop na środę dla wszystkich znaków zodiaku.  Właśnie dziś "kończy się" Retrogradacja Merkurego, która ma ogromny wpływ na nasz sposób życia. Planeta Merkury odpowiada za komunikację, technologię i podróże. Zazwyczaj podczas Retrogradacji Merkurego sprawy nie idą zgodnie z naszymi założeniami

Poznaj horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaków. 

Reklama

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Baran

Horoskop na dziś dla Barana. To dobry moment, aby skupić się na swojej karierze i aspiracjach zawodowych. Co chcesz robić w przyszłości? Wolisz stabilność, czy ryzyko pójścia w nieznane? Skup się na tym, co lepiej służy twojemu zdrowiu psychicznemu.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Byk

Horoskop na dziś dla Byka. Będziesz dziś szczególnie wrażliwy na krytykę, dlatego postaraj się wyznaczać granice, aby zadbać o własne potrzeby. Nie bądź jednak zbyt impulsywny, ponieważ biurowe rozgrywki wymagają odpowiednio przygotowanej strategii.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Bliźnięta

Horoskop na dziś dla Bliźniąt. Czas poszukać nowych doświadczeń w sferze duchowej i psychicznej. Postaraj się wygospodarować co najmniej 15 minut dla siebie i poświęć się medytacji. Jasność umysłu zaowocuje już następnego dnia.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Rak

Horoskop na dziś dla Raka. Postaw na odpowiednio wczesne planowanie wakacji. To będzie miła odskocznia od codziennych zmartwień. Sprawdź oferty first minute, a może uda ci się nawet gdzieś wyskoczyć na majówkę!

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Lew

Horoskop na dziś dla Lwa. "To ostatnie ciastko! Od jutra dieta" - powiedział sobie każdy, a za parę dni znów wrócił do nawyków. Dlatego warto skupić się na swoim fizycznym samopoczuciu i działać małymi krokami, dbając o siebie poprzez ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Najlepiej z pomocą specjalisty.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Panna

Horoskop na dziś dla Panny. Jesteś ostatnio pracocholikiem i nie poświęcałeś zbyt dużo czasu rodzinie. Czas to zmienić! Staraj się zrównoważyć skupienie na sprawach materialnych z czasem na wypoczynek i przebywanie z bliskimi.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Waga

Horoskop na dziś dla Wagi. Dziś postanowisz skupić się na swoim wyglądzie i pielęgnacji, ponieważ możesz częściej występować przed szerszą publicznością. Potraktuj to jak dar od losu i poświęć ten czas dla siebie jako formę relaksu.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Skorpion

Horoskop na dziś dla Skorpiona. Wiadomo, że jesteś uparty, ale dziś postaraj się pozostać otwarty i chętny do słuchania pomysłów i opinii innych. Może to prowadzić do cennych spostrzeżeń i współpracy z tą osobą w przyszłości.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Strzelec

Horoskop na dziś dla Strzelca. Możesz dziś czuć się szczególnie komunikatywny i towarzyski. Poczujesz szczególne przyciąganie do jednego ze swoich kolegów z biura. Nie zaprzepaść szansy, bo druga taka wyjątkowa znajomość może się nie wydarzyć!

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Koziorożec

Horoskop na dziś dla Koziorożca. Dziś jest dobry moment, aby skupić się na swojej reputacji i publicznym wizerunku, budując i utrzymując profesjonalne relacje. Staraj się jednak nie być "zbyt sztywnym" i upewnij się, że poświęcisz podobną ilość czasu na relaks i cieszenie się życiem.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Wodnik

Horoskop na dziś dla Wodnika. Twoje pragnienie postępu w karierze dziś wyniesie się na wyżyny. Nie rzucaj przedwcześnie papierami z wypowiedzeniem. Skup się na rozwoju osobistym i nauce, aby znaleźć nowe pomysły na siebie w życiu zawodowym.

Horoskop dzienny na środę, 18 stycznia 2023: Ryby

Horoskop na dziś dla Ryb. Przemyśl, w jakiej kondycji są twoje finanse. Ledwo starcza do 1-go? A może czujesz, że wydajesz pieniądze na zachcianki i impulsywne zakupy? Czas to zmienić, a pomóc w tym może spisywane wszystkich wydatków.

Zobacz także:

Retrogradacja Merkurego 2023. Oto 7 sposobów jak się na nią przygotować

Horoskop na piątek 13-go. Twój znak zodiaku będzie miał szczęście, czy pecha?

Skutki retrogradacji Merkurego dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)\

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

Aida zobaczyła co stanie się w 2023 roku. Jasnowidzka mówi o kluczowym czasie. Co to oznacza?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy