Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop na dziś: poniedziałek, 23 stycznia 2023. Księżyc wchodzi do Ryb

Księżyc w Rybach jest jednym z najbardziej wrażliwych znaków księżycowych. Księżyc w Rybach może być naprawdę cudowny, ale nie zapominaj, że wszyscy mają również ciemną stronę. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Czego dziś może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Horoskop na poniedziałek, 23 stycznia 2023. Księżyc wchodzi do Ryb

Horoskop na poniedziałek dla wszystkich znaków zodiaku. W astrologii Ryby są określane jako eteryczne byty, które uwielbiają odkrywać swoją nieograniczoną wyobraźnię. Ogromna wrażliwość może łatwo sprawić, że Ryby wręcz pochłaniają emocje swoje i innych.

Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaków, kiedy Księżyc wchodzi do Ryb.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Baran

Horoskop na dziś dla Barana. Jeśli czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie swojego życia, możesz odetchnąć z uglą - najgorsze już za tobą. Być może potrzebowałeś czasu, aby zmienić podejście do finansów, samoakceptacji i życia rodzinnego. Księżyc w Rybach zwiększy twoją pełność siebie.

Reklama

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Byk

Horoskop na dziś dla Byka. Od dziś twoje życie towarzyskie z pewnością będzie głównym celem. Nie masz zamiaru patrzeć, jak życie przecieka ci przez palce. Pielęgnowanie znajomości i starych przyjaźni może sprawić, że poczujesz się bardziej połączony ze społecznością. Księżyc w Rybach zachęca do stawiania granic tam, gdzie są potrzebne.  Nie czuj się winny z powodu wyznaczania granic z kimś, kto nie potrafi się zachować.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Bliźnięta

Horoskop na dziś dla Bliźniąt. Ten kosmiczny klimat przyniesie dziś uzdrowienie twojej aurze i twojej sferze społecznej. Księżyc w Rybach poprosi cie o wprowadzenie większej dyscypliny wobec praktyk duchowych. W grę wchodzi również element karmiczny, więc będziesz chciał traktować swoich kolegów i towarzyszy z dużą ilością współczucia i wsparcia emocjonalnego - pamiętaj tylko o stawianiu granic!

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Rak

Horoskop na dziś dla Raka. Uważaj na napięcia i konflikty w swojej sferze społecznej. Być może wystarczy iskra, aby wywołać katastrofalny pożar wśród pasażerów. Dziś wiadomości mogą również wydawać się bardziej wyzwalające niż zwykle, więc zanim sięgniesz po lokalną gazetę, sprawdź swój nastrój. Uważaj na nowe przyjaźnie lub sojusze zawodowe przez następne dwa dni, ponieważ więzi, które teraz zainicjujesz, mogą prowadzić do nieoczekiwanych okazji i relacji.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Lew

Horoskop na dziś dla Lwa. Dziś możesz poczuć się tak, jakby ktoś inny próbował zablokować twój osobisty rozwój. Na szczęście będziesz mieć szansę odzyskać harmonię w miarę upływu dnia, chociaż nie będziesz już miał dobrego humoru. Wykorzystaj negatywną energię do medytacji nad tym, czego tak naprawdę chcesz od partnera, kładąc szczególny nacisk na to, co przyczynia się do Twojego poczucia bezpieczeństwa i Twoich poglądów na temat walki o sukces. 

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Panna

Horoskop na dziś dla Panny. Powinnaś czuć się dumna ze swojego uporu i pragnieniau zorganizowania sobie dobrego życia. Pamiętaj, aby zrobić dla siebie coś miłego, zanim dzień dobiegnie końca. Księżyc w Rybach pomoże ci q wyznaczaniu osobistych granic, aby znaleźć czas na zadbanie o siebie. 

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Waga

Horoskop na dziś dla Wagi. Poczujesz się dzisiaj wzmocniona, ale jednocześnie współczująca, droga Wago. Na szczęście te dziwne wibracje znikną wraz z upływem dnia, dając ci szansę skupienia się na zabawie w gronie najbardziej lojalnych przyjaciół. Poczujesz zmianę nastroju, kiedy Księżyc wejdzie do Ryb, prosząc cię o skupienie się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. 

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Skorpion

Horoskop na dziś dla Skorpiona. Poczujesz dziś chęć przejęcia kontroli nad swoją przestrzenią w pracy i w domu. Pracuj z tą energią, wdrażając nowe zasady i dopasowując miejsca dla siebie i swoich współlokatorów. Zaplanuj spędzenie czasu wieczorem na swoich hobby lub pasjach, zanim dzień dobiegnie końca.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Strzelec

Horoskop na dziś dla Strzelca. Będziesz miał dziś szansę wyrazić to, co leży od dłuższego czasu na twoim sercu. Wszystkie żale i pretensje wyznasz z godnością i wdziękiem. Wibracje Księżyca w Rybach sugeruje również, że być może nadszedł czas, aby stanąć w obronie siebie, zwłaszcza jeśli w twoim związku wystąpił brak równowagi.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Koziorożec

Horoskop na dziś dla Koziorożca. Księżyc w Rybach wprowadzi cię w zamyślony i sentymentalny nastrój. Nie walcz ze znużeniem, lecz użyj tej energii, aby ponownie połączyć się z bliskimi, za którymi tęskniłeś. Zrobienie tego nakarmi twoje serce, umysł i duszę. Jednak możesz mieć problemy z zaśnięciem kiedy Księżyc zmierzy się z temperamentnym Marsem. 

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Wodnik

Horoskop na dziś dla Wodnika. Kosmiczne połączenie Słońca w Wodniku i Księżyca w Rybach sprawi, że pozwolizs sobie na tworzenie stanowczych i rozsądnych celów. Wibracje planet mogą również pomóc w łatwiejszym wyznaczaniu granic - więc nie bój się rysować grubej linii, jeśli chcesz chronić swoją energię. Gdy Księżyc wkroczy do Ryb, będzie to idealna okazję, by zafundować sobie przyjemność.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023: Ryby

Horoskop na dziś dla Ryb. Poranek nie będzie najlepszym momentem dnia. Zmianę na lepsze poczujesz przed południem, kiedy Księżyc wejdzie do Ryb, poprawiając nastrój i pewność siebie. To świetliste wydarzenie sprawi, że będziesz gotów do realizowania własnych planów z naturalnym dla siebie wdziękiem i charyzmą. Uważaj na wieczorne napięcie relacji z bliskimi osobami w domu.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023. Nów księżyca w Wodniku zachęca do reorganizacji

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie najbardziej na te 4 znaki zodiaku

Słońce w Wodniku. Jak wpłynie na twoje życie w Sezonie Wodnika 2023?

Retrogradacja Merkurego 2023. Oto 7 sposobów jak się na nią przygotować

Skutki retrogradacji Merkurego dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy