Reklama
Reklama
Tylko u nas

Honorata Skarbek zdradziła, jak czuje się jej mama po walce z rakiem! Ukrywała to od ośmiu lat!

Honorata Skarbek (28 l.) nigdy nie kryła, jak zażyłą relację ma ze swoją mamą Bożeną. Kobieta w ostatnich latach zmagała się aż z trzema złośliwymi nowotworami, co było ciosem dla całej rodziny Honoraty. Dziś jej mama wraca do zdrowia i odkryła nową pasję, która dodaje radości w jej życiu. Wokalistka opowiedziała o swojej relacji z mamą w rozmowie z Pomponik.pl.

Honorata Skarbek zdradziła, jak czuje się jej mama po walce z rakiem! Ukrywała to od ośmiu lat!

Honorata Skarbek, choć unika opowiadania o prywatnym życiu, niedawno przyznała, że los nie był dla niej łaskawy. Wokalistka przez  ostatnie osiem lat wspierała swoją ukochaną mamę w walce z aż trzema złośliwymi nowotworami. Artystka unikała poruszania tego tematu w mediach i czekała, aż sprawy pomyślnie się rozwiążą. W rozmowie z Pomponik.pl wyznała, że dziś może świętować powrót do zdrowia swojej mamy, Bożeny Skarbek.

Pani Bożena aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia  stylizacji i motywuje inne kobiety do zmiany wizerunku. Honorata ma bardzo silną więź ze swoją mamą, dlatego każdego dnia starała się ją nie tylko wspierać w walce z chorobą, ale i motywować do działania w sieci. Prywatnie mama wokalistki jest pielęgniarką, dlatego tematy związane ze zdrowiem były bardzo często poruszane w domu artystki.

Reklama

Choć ostatnie lata były dla obu pań wyjątkowo trudne, ostatecznie pani Bożena wygrała walkę z rakiem, a wspólnie przebyta droga ku zdrowiu zacieśniła rodzinną relację.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Honoratą Skarbek można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Idę Nowakowską zastąpi... Edyta Herbuś! Wielkie zmiany w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Mieczysław Fogg prowadził podwójne życie. Prawda wyszła przypadkiem...

Co łączy Wieniawę, Tyszkiewicz i Kurowską? Są "nietolerancyjne"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy