Reklama
Reklama

Holly Scarfone zaliczyła wpadkę przy wysiadaniu z samochodu! Jeden ruch i... wszystko na wierzchu!

Holly Scarfone (23 l.) zyskała ostatnio na popularności, gdy zaczęły pojawiać się plotki, że młodziutka celebrytka romansuje ze Scottem Disick’iem - byłym ukochanym Kourtney Kardashian. Para kilkukrotnie przyłapana została na randce. Znana z reality-show "Too hot to handle" gwiazda, na tyle awansowała w piramidzie społecznej, że paparazzi "przyłapali" ją na wysiadaniu z auta przed jedną z restauracji w Hollywood. Sobowtórka Kylie Jenner zaliczyła przy okazji wtopę...

Holly Scarfone od jakiegoś czasu stała się niezwykle popularna na portalach plotkarskich w Stanach Zjednoczonych. Media donoszą bowiem, że modelka ma być nową dziewczyną 39-letniego Scotta Disicka, który znany jest przede wszystkim z bujnego związku z Kourtney Kardashian.

Scott niemalże od początku emisji "Z kamerą u Kardashianów", obecny jest w rodzinnym show sióstr i przez te wszystkie lata awansował już do rangi celebryty. Mężczyzna był widziany kilkukrotnie z Holly Scarfone, która ma być jego nową partnerką.

Kim jest Holly Scarfone - nowa dziewczyna Scotta Disicka?

Dziewczyna ukończyła Uniwersytet Kolorado, uzyskując tytuł licencjata psychologii. Gwiazdka zadebiutowała również w reality-show. Holly wystąpiła bowiem w netflixowym hicie "Too hot to handle". Uczestnicy tego programu, by wygrać - muszą powstrzymać się od jakichkolwiek miłosnych kontaktów z innymi towarzyszami.

Reklama

Okazuje się, że to zadanie przerasta niektórych, bo Holly udało się stracić nieco pieniędzy, bowiem nie mogła "utrzymać rąk przy sobie", w towarzystwie kolegi z programu Nathana Soan Mngomezulu. Para przez krótki czas spotykała się po programie, ale Holly zainteresował eks Kardashianki i ich zwiazek się zakończył.

Nie da się nie zauważyć również podobieństwa dziewczyny do Kylie Jenner. Na pierwszy rzut oka trudno rozróżnić obie panie. Holly nie może liczyć jednak na tak wielką popularność, na Instagramie obserwuje ją "tylko" 705 tys. internautów.

Holly zaliczyła wpadkę wysiadając z auta!

Okazuje się jednak, że taka liczba followersów, występ w kontrowersyjnym show i randkowanie z pierwszoligowym celebrytą wystarczają, by zaskarbić sobie uwagę paparazzi.

Celebrytka została bowiem sfotografowana niedawno, jak wysiadała z samochodu przed jedną z hollywoodzkich restauracji. Scarfone przy okazji zaliczyła wpadkę, bo niefortunna wysiadka odsłoniła niemal całą bieliznę. Nie da się również nie zauważyć, że wieczorny strój Holly był dosyć skromny...

Jak wam się podoba?

Zobacz również:

Isabeli Fontata paraduje po plaży w Cannes. Jej bikini ze sznureczków nie zakryło wiele

Urbańska bez stanika, ale za to w dziwnych szelkach odsłania biust. Stylowo?

Zofia Zborowska pokazała się w bikini i opowiada o kompleksach: "Normalizujmy nasze ciałka"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy