Reklama
Reklama

Holecka w super drogiej markowej kurtce. Wyznała prawdę o cenie

Danuta Holecka od maja 2019 roku szefuje w programie informacyjnym TVP "Wiadomości" i dzięki temu jest postacią bardzo rozpoznawalną. Jak się okazuje, ceni sobie także styl w zimowym ubiorze. Ostatnio zwróciła uwagę fotografów swoją kurtką od bardzo znanej - i bardzo drogiej - marki.

Danuta Holecka w luksusowej kurtce przed TVP

W niedzielę, 3 grudnia Holecka pojawiła się w siedzibie TVP w ciepłej, stylowej kurtce. Mimo mroźnej pogody dziennikarka prezentowała się wyjątkowo modnie. Jej kurtka z kapturem i puchowym wykończeniem to produkt marki Dsquared2. Marka ta, założona przez bliźniaków z Kanady, zyskała sławę dzięki unikatowemu połączeniu nowoczesnej elegancji i wysokiej jakości materiałów. Doceniana przez światowe gwiazdy, stała się symbolem pewnego luksusu.

Reklama

Kurtka Holeckiej jest bardzo podobna do modeli wartych nawet 5 tys. złotych. Jednak dziennikarka zaskoczyła wszystkich i ujawniła, że, nabyła kurtkę 15 lat temu w outlecie, za niecałe 800 złotych.

"Kurtkę kupiłam w outlecie jakieś 15 lat temu. Kosztowała wtedy, bo dobrze to pamiętam, niecałe 800 złotych i służy mi przez lata" — powiedziała Holecka zapytana o to przez dziennikarza "Faktu".  


Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Marta Kielczyk i Edyta Lewandowska - ile zarabiają twarze "Wiadomości"

Jak informuje "Fakt" Holecka w TVP od marca zarabia na świadczeniu usług TVP ok 50 tys. złotych, Adamczyk 47 tys. złotych, a Kielczyk i Lewandowska około 40 tys. złotych. Danutę Holecką od przyszłego roku obejmie też ochrona przedemerytalna, gdyż w 2024 roku kończy 55 lat.  

Według niedawnego raportu NIK umowy mogły być zawarte w sposób niezgodny z procedurami, a pracownicy etatowi korzystali z umów B2B, co było możliwe dzięki zwolnieniu ich z zakazu konkurencji przez TVP.

Zobacz też:

Wyciekły zarobki prezenterów "Wiadomości". Te kwoty są pompowane z pieniędzy Polaków

Zaskakujące wieści o Holeckiej. Szefowa Wiadomości nieźle się obłowiła w TVP

Ledwie ogłosili zwolnienie Holeckiej, a tu takie pilne wieści. Nagły zwrot akcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy