Reklama

Reklama

Reklama

Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" planują ślub? "Kocham i będę kochał"

"Chłopaki do wzięcia" to program Polsatu. Jego bohaterami są mieszkańcy wsi oraz małych miasteczek, którzy szukają prawdziwej miłości. Show od lat wzbudza wielkie emocje i ma ogromną rzeszę fanów. Niedawno jeden z uczestników wyjawił, że myśli o ślubie.

Program "Chłopaki do wzięcia" od lat wzbudza ogromne kontrowersje. Henio i Marysia są uczestnikami tego lubianego show Polsatu w jego najnowszej edycji. Niestety, wiele osób zarzucało rolnikowi, że wcale nie szuka miłości, a kogoś do pomocy w domu i na polu.

Według fanów show Maria była wykorzystywana i źle traktowana przez Henryka. Okazuje się jednak, że sama kobieta widzi sprawę inaczej. Para już niedługo prawdopodobnie stanie na ślubnym kobiercu.

Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Henio i Marysia planują ślub?

Henio z "Chłopaków do wzięcia" otwarcie mówi, że kocha Marię i myśli o zalegalizowaniu tego związku. W krótkim filmiku, który został opublikowany w sieci, uczestnik programu wyjawił, że Marysia nie powinna obawiać się zdrady. Henio przyznał, że ją kocha i będzie to robić dalej.

"No mówię Marysi, że ją kocham. I niech Marysia się nie obawia, że ją zdradzę, bo ją kocham i będę kochał" - mówi uczestnik show na nagraniu, które zostało opublikowane na Facebooku. Fani programu Polsatu po tym wyznaniu mocno kibicują parze. Teraz uważają, że Henio i Marysia doskonale do siebie pasują i z pewnością stworzą trwały związek. Nie za szybko zmienili zdanie?

"Marysia to skarb, trzymaj się jej!"

"Panie Heniu, pierścionek musi być obowiązkowo, bo pan się przy pani Marysi wyrobi i nabierze ogłady"

"Niech się pan jej trzyma" - czytamy w komentarzach.

O czym jest show "Chłopaki do wzięcia"?

Program "Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny emitowany od 7 października 2012 roku. Przedstawia historie mężczyzn, którzy szukają partnerek na całe życie. Kawalerowie z show mieszkają we wsiach oraz w małych miasteczkach.

Bohaterowie programu najczęściej nie mają stałego zatrudnienia. Zdarza się nawet, że pracują na czarno. Mężczyźni z "Chłopaków do wzięcia" nie mają wyrafinowanych rozrywek i często bywają na rynkach czy lokalnych dworcach. "Chłopaki do wzięcia" boją się, że nie będą umieli zaimponować kobiecie, dlatego cześć z nich zgłasza się do lokalnych biur matrymonialnych.

Zobacz też:

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" podjął ważną decyzję. "Było ciężko"

"Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie znajdzie miłość? Henryk też się zakocha?

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" na zdjęciu sprzed lat. Wyglądał zupełnie inaczej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy