Przejdź na stronę główną Interia.pl

Helena Englert: To będzie dla niej trudny rok! Rodzice jej pomogą?

Helena Englert ( 17 l.) nie należała do grzecznych nastolatek. Jej rodzice Jan Englert (74 l.) i Beata Ścibakówna (49 l.) stracili przez nią wiele nerwów, ale teraz zrobią wszystko, by pomóc ukochanej córce.

Buntowała się, były z nią same problemy, a aktorskie małżeństwo miało już dość fochów córki. Jednak udało im się przetrwać ten trudny czas dorastania Heleny i teraz wygląda na to, że dziewczyna zmądrzała i rzuciła się w wir ciężkiej pracy.

Reklama

Zaczęło się od roli w "Barwach szczęścia", gdzie gra od półtora roku, a teraz czekają ją kolejne wyzwania. To będzie naprawdę ciężki rok dla młodej aktorki. Międzynarodowa matura, egzaminy na studia i praca na planie serialu - to wszystko będzie musiała ze sobą połączyć celebrytka.

Do czekających ją wyzwań młoda Englertówna postanowiła się solidnie przygotować, a jeszcze wcześniej wypocząć. Dlatego święta oraz Nowy Rok Hania świętowała wraz z rodzicami na egzotycznych wakacjach w Tajlandii i gromadziła zapasy energii na cały przyszły rok.

"Przerwa świąteczno-noworoczna to tak naprawdę jej ostatnie wolne chwile. Teraz czeka ją intensywna nauka i przygotowania do matury. Przed nią cztery miesiące siedzenia w książkach i dodatkowo szlifowanie angielskiego" - zdradziła w rozmowie z tabloidem "Fakt Gwiazdy" znajoma młodziutkiej aktorki.

Helena wybrała międzynarodową maturę, którą zdaje się w języku angielskim, by zwiększyć swoje szanse na dostanie się na wymarzone zagraniczne studia. 

"Najchętniej studiowałaby w Londynie. To spora inwestycja, ale Helena dzięki Pracy w "Barwach szczęścia" zarabia i ma spore oszczędności" - dodaje informator gazety.

W tych ciężkich chwilach gwiazda może z pewnością liczyć na pomoc rodziców, którzy wspierają ją, jak tylko potrafią najlepiej, nawet wtedy kiedy jako zbuntowana nastolatka odwróciła się od nich.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Helena Englert | Beata Ścibakówna i Jan Englert

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje