Reklama

Reklama

Reklama

Heidi Klum w ciąży?! Pokazała zdjęcie!

Niemiecka modelka, Heidi Klum (46 l.) opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozgrzało media. Wygląda na to, że gwiazda jest w ciąży!

Prócz swojej kariery w świecie mody, gwiazda jest znana ze swojego związku z piosenkarzem Sealem, a później zaskakującego i głośnego rozwodu z nim po 6 latach małżeństwa. 

Ze związku z nim pochodzi trójka dzieci: Henry (15 l.), John (14 l.) i córka, Lou Sulol (11 l.). Heidi ma jeszcze córkę z Flavio Briatonem - Leni (16 l.). Teraz wiele wskazuje na to, że rodzina znowu może się powiększyć! 

W lutym 2019 roku Heidi ponownie wyszła za mąż za Toma Kauliza (30 l.), gitarzystę zespołu Tokio Hotel. Najnowsze zdjęcie Klum, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych wskazuje na to, że była modelka jest w ciąży! 

Na zdjęciu, razem z mężem i szwagrem prezentują pokaźne brzuchy- panowie zapewne po jedzeniu, a Heidi postanowiła zażartować sobie z sytuacji i dołączyła się ze swoim brzuszkiem do Billa i Toma. 

"Obiadek palce lizać" - podpisała zdjęcie. 

Fanom gwiazdy to wystarczyło, by zacząć gratulować jej ciąży. 

"Gratulacje! Tom nareszcie zostanie tatusiem? Brzuszek Heidi wygląda na prawdziwy" - spekulowali na Instagramie internauci.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy