Reklama
Reklama

Harry Styles ogłosił coming out prosto ze sceny. Wzruszająca przemowa

Harry Styles (27 l.) i jego fani ten koncert zapamiętają na długo. Wokalista pomógł jednej z obecnych na widowni dziewczyn przyznać się przed matką, że jest lesbijką.

Harry Styles rozpoznawalność zdobył wraz z grupą One Direction (sprawdź!), z którą wydał pięć albumów. Po rozpadzie zespołu artysta zdecydował się na solową karierę. To był strzał w dziesiątkę - jego płyty rozchodzą się znakomicie i przyciągają na koncerty tysiące.

Wokalista (zobacz!) jest w stanie zapełnić ogromne hale. Było to widać m.in. podczas jednego z ostatnich koncertów, na którym doszło do niecodziennej sytuacji.

Reklama

Zgromadzona w Milwaukee w stanie Wisconsin publiczność mogła zobaczyć, jak Styles ogłasza ze sceny coming out.

Harry Styles i coming out

Muzyk zauważył fankę trzymającą pod sceną transparent z napisem: "Moja mama jest w sektorze 201. Pomóż mi dokonać coming outu". Postanowił więc zareagować, przerwał koncert i zaczął rozmawiać z dziewczyną:

McKinley McConnell zgodziła się, by wokalista powiedział, że jest ona lesbijką. Jej matka siedziała w innej części sali, wysoko na trybunach.

Kobieta pojawiła się na telebimach i Styles wykrzyknął w jej kierunku:

Matka dziewczyny zakryła twarz dłońmi, widać było, że jest to dla niej trudne przeżycie. Jej córka relacje ze zdarzenia udostępniła na TikToku.

Zobacz też: 

Brazylijska gwiazda Marilia Mendonca zginęła w katastrofie lotniczej!

Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z pracownikiem TVN-u?! Ale wieści!

Minge dokonała aborcji! "Natura nie chce tej ciąży w pani"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Harry Styles
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy