Reklama
Reklama

Hanna Śleszyńska o wakacjach z byłym partnerem i jego rodziną: „Nie chce mi się tłumaczyć”

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli parą przez 14 lat. Ich przyjaźń przetrwała rozstanie i nowy związek aktora. Ostatnio nawet wszyscy razem spędzili wakacje na Krecie.

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski poznali się w 1982 roku. Gąsowski, absolwent Szkoły Teatralnej błagał starszą o sześć lat Śleszyńską, by poszła z nim na randkę. Jak wspominał potem w wywiadzie, był nią do tego stopnia zafascynowany, że nie opuszczał żadnego spektaklu w Teatrze Ateneum, gdzie wtedy grała: 

Śleszyńska, samotna matka po rozwodzie z pierwszym mężem, Wojciechem Magnuskim nie miała wtedy głowy do randek. W końcu się ugięła. Przez 14 lat uchodzili z Gąsowskim za jedną z najbardziej udanych, kochających się i najtrwalszych par polskiego show biznesu.  Aż do rozstania... Jak ujawniła Śleszyńska z perspektywy czasu, mieli bardzo różne podejścia do życia: 

Reklama

Ku zdumieniu wszystkich, po rozstaniu nadal współpracowali ze sobą w obrębie grupy komediowej „Tercet czyli kwartet”, którą założyli z Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą. Przyjaźnią się do tej pory. Nawet wyjeżdżają wspólnie na wakacje z nową rodziną Gąsowskiego i grupą przyjaciół. 

Jak w rozmowie z Pomponikiem tłumaczy Śleszyńska, która właśnie rozpoczęła pracę na planie nowego serialu Polsatu „Komisarz Mama”, w czasach, gdy rodzin patchworkowych jest coraz więcej, przyjaźń między byłymi partnerami nie powinna w końcu dziwić:

Po rozstaniu ze Śleszyńską Gąsowski zakochał się w tancerce Annie Głogowskiej. Mają wspólną córkę, jednak ich związek nie przetrwał. Co, jak się okazuje, zupełnie nie przeszkadza im we wspólnych wyjazdach. Ostatnio wszyscy troje, z dziećmi i przyjaciółmi spotkali się na Krecie. Jak wyjaśnia Śleszyńska: 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska | Piotr Gąsowski | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy