Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Hanna Lis: Doceniam najprostsze sprawy

Z życia Hanny Lis (49 l.) w ciągu zaledwie kilku lat zniknęło wiele bliskich osób. Do tego z kraju wyjechała jej córka. Jak dzisiaj wygląda codzienność popularnej dziennikarki?

Czuje się pani osobą spełnioną?

Reklama

- Mam 49 lat, więc przede mną - mam nadzieję - jeszcze sporo wyzwań i pomysłów do spełnienia.

Jaka jest pani definicja szczęścia?

- Z wiekiem i doświadczeniami chyba coraz niżej stawiam poprzeczkę i bardzo mnie to cieszy. W ciągu zaledwie kilku lat odeszło parę bliskich mi osób. Trzy lata po śmierci taty prawie straciłam mamę. Obcowanie ze śmiercią uczy pokory i dystansu. Dzisiaj doceniam najprostsze sprawy. Lubię usiąść w ogródku z przyjaciółmi, porozmawiać, napić się wina, zjeść. Cieszy mnie to, że wszyscy dookoła mnie są zdrowi, że moje dzieci dobrze się miewają, że mam fantastycznych przyjaciół. To jest moja definicja szczęścia.

A hierarchia wartości?

- Zawsze pierwsza jest rodzina, przyjaciele. Wszystko inne jest drugoplanowe.

Niedawno napisała pani książkę kucharską "Mój świat na talerzu". Skąd wziął się ten pomysł?

- Nie był mój. Kilka lat temu, podczas kręcenia programu "Bez planu" dla TVN Style, zgłosiły się wydawnictwa z propozycją, żebym wydała książkę kucharską. Tak z programu, jak i z bloga, wynikało, że nie tylko lubię jeść, ale też to i owo w kuchni zdziałać. Wtedy zabrakło jednak czasu i motywacji. Kiedy zaczęłam publikować na Instagramie zdjęcia i wideo tego, co gotowałam, mnóstwo ludzi prosiło o przepisy. Pomyślałam, że skoro podoba się im moje amatorskie gotowanie i są tego ciekawi, to dlaczego nie?

Czytaj dalej na następnej stronie...

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »