Reklama
Reklama

Hanna Bakuła: to zdjęcie chorej malarki wzbudziło wiele emocji

Hanna Bakuła udostępniła na swoim instagramowym koncie zdjęcie ze szpitalnej sali. Sprawdźcie, jaką operację przeszła artystka i jak się teraz czuje.

Hanna Bakuła (72 l.) to jedna z bardziej znanych polskich artystek. Gwiazda na swoim koncie ma wiele wernisaży, a także pięknych prac plastycznych. Pomimo swojego wieku dalej korzysta z jesieni życia i stara się uczestniczyć we wszystkich ważnych wydarzeniach. Niedawno na swoim instagramowym koncie opublikowała zatrważające zdjęcie, które zostało wykonane podczas jej wizyty w szpitalu.

Hanna Bakuła trafiła do szpitala. "Właśnie wróciłam z sali operacyjnej"

Bakuła od jakiegoś czasu zmaga się z dolegliwościami zdrowotnymi, które nieco utrudniają jej wykonywanie codziennych czynności. Popularna artystka trafiła niedawno do szpitala w Sopocie, gdzie przeszła poważną operację. 72-latka przeszła zabieg laparoskopii łękotki.

Reklama

Okazuje się, że operacja powiodła się i Hanna czuje się już całkiem nieźle. Na tyle dobrze, że udostępniła w sieci zdjęcie oraz dodała do niego opis, w którym uspokaja swoich fanów. Jak sama pisze, jej samopoczucie się poprawiło, ponieważ wie, że nie będzie już kuśtykać. Artystka wspomniała również o tym, że podczas operacji mogła widzieć pracę lekarzy na specjalnym ekranie.

Pod opublikowanym przez artystkę zdjęciem pojawiło się również sporo komentarzy jej wiernych fanów. Większość z nich postanowiła wyrazić współczucie oraz wesprzeć 72-latkę dobrym słowem.


Zobacz też:

Katarzyna Cichopek została sama. Hakiel przejął opiekę nad synem i córką! "Dzieci są teraz dla niego najważniejsze"

Ida Nowakowska krytykuje facetów, którzy zostawiają swoje kobiety. Oberwało się Królikowskiemu?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Bakuła
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy