Reklama
Reklama

Halina Mlynkova zamieściła pierwsze zdjęcie z partnerem! Jak romantycznie!

Halina Mlynkova dotąd raczej stroniła od pokazywania swojego ukochanego w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek. Fani zachwyceni!

Halina Mlynkova po rozwodzie z milionerem Leszkiem Wronką (sprawdź!), z którym mieszkała w Czechach, wróciła do Warszawy.

Tu poznała nową miłość, autora tekstów, Marcina Kindlę (zobacz!). Para zakochała się w sobie, a w lipcu przyszedł na świat ich syn, Leo.

Reklama

Wcześniej wokalistka wyjawiła, że przestała już wierzyć, że zajdzie w ciążę i kiedy dowiedziała się, że zostanie po raz drugi mamą, była przeszczęśliwa.

Na profilu instagramowym Haliny Mlynkovej próżno szukać romantycznych fotek z ukochanym, nie pokazuje także swoich pociech - malutkiego Leo i nastoletniego Piotra z małżeństwa z Łukaszem Nowickim.

Halina Mlynkova pokazała partnera

Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z partnerem. Okazją ku temu były jego urodziny. Halina Mlynkova zamieściła życzenia dla ukochanego, a fotka była tylko dodatkiem.

Na czarno-białej romantycznej fotografii para patrzy sobie w oczy, a partner Haliny trzyma ją w objęciach.

Mężczyzna udzielił się też w komentarzach, wyznając miłość matce swojego syna i podziękował jej za życzenia.

Fani zgodnie orzekli, że piękna z nich para. Chyba nie sposób się nie zgodzić!

Zobacz też:

Amaro Rusza z "katolickim gospodarstwem"

Oto prawda o małżeństwie Skrzyneckiej

Joanna Moro w bikini. Co za figura!

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy